Těhotenství za 90 vteřin! Otec natočil své rodině originální video

Muž natočil časosběrné video o těhotenství své ženy
Foto: Facebook.com/TheDunderBoy
Sdílej na facebooku
26. října  2016 
 12:00

Když tenhle muž zjistil, že jeho žena je těhotná, začal ji natáčet. A ve videu dlouhém necelé dvě minuty se mu povedlo zachytit, jak se měnilo její tělo i prostředí kolem ní během devíti měsíců, než porodila jejich syna. Video, stejně jako rodinné fotky, zveřejnil na svém facebookovém profilu. 

Facebooková stránka TheDunderBoy je možná trochu zvláštní. Dunder je totiž psem jisté rodiny z Kalifornie, a jde tak vlastně o jeho facebookový profil. Poslední dobou však slouží nejen psovi a jeho psímu parťákovi jménem Munster, ale i celé rodině – hlavně malému klukovi, který se rodině narodil loni. Jeho jméno se na rozdíl od psů na profilu neobjevuje. 

GALERIE: Máma, táta, dva psi a dítě

Pro rodiče je to na webu prostě "baby". Jeho fotkami však nijak nešetří a na snímcích se objevují i sami, třeba v halloweenském převleku za hrdiny filmu Užasňákovi nebo ve vánočních županech. Schválně si je prohlédněte

Muž natočil časosběrné video o těhotenství své ženy • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku