Matka se fotí s dcerami (10 a 3 roky): Stejně se oblékají a češou

Matka s dcerami
Foto: Instagram/@allthatisshe
Sdílej na facebooku
27. ledna  2017 
 14:00

Když se Britka Dominique v roce 2015 rozhodla, že přestane chodit do práce a bude se věnovat hlavně dvěma dcerám, nebyla si svým rozhodnutím úplně jistá. Dneska tvrdí, že to byla skvělá volba a že nikdy nelitovala. Ale přiznává, že někdy se cítí trochu osamělá. A ven z toho jí pomáhají fotky, které zveřejňuje na Instagramu. Například ty, na nichž se s dcerami obléká a češe stejně. 

Dominique fotí pěkné stylizované fotky, nejčastěji jsou na nich ona sama, jejich domov nebo členové rodiny. Hlavně dcery Amelie (10) a Penny (3). Jak říká, díky Instagramu se jí někdy daří uniknout rutině, která souvisí s péčí o dvě děti. 

Podívejte se do galerie na desítky fotek Dominique s Amelií a Penny

Nejhezčí jsou asi  fotky, na kterých je spolu s dcerami ve stejném oblečení a účesech. První z těchto fotek vznikla náhodou. "Jednou jsem si vzala pruhovaný top a náhodou jsem ho oblékla i malé Penny. Pak se ze svého pokoje vynořila Amelie a měla ho na sobě taky," popsala blogerka Dominique, kterou napadlo, že by se to dalo vyfotit a sdílet s ostatními. 

A tvrdí, že i když ji mateřství někdy zmáhá, rozhodně to stojí za to, protože je u toho, když z jejich dcer rostou úžasné mladé dámy, které ji každý den něčím ohromují.

6 projevů špatného chování dětí, které byste neměli tolerovat: Co hrozí?

6 projevů špatného chování dětí, které byste neměli tolerovat: Co hrozí?

Následujících šest projevů dětského chování nevypadá nijak hrozně, zvláště u nejmenších dětí ne. Někteří rodiče by je dokonce mohli považovat za roztomilé.…celý článek

Matka sepsala seznam 9 věcí, které ji na mateřství poněkud zaskočily

Matka sepsala seznam 9 věcí, které ji na mateřství poněkud zaskočily

Během prvního roku mateřství si Gylisa Jayne nespočetněkrát pomyslela: "Proč mi tohle nikdo neřekl?" Angličanka tvrdí, že většina knížek a webů…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku