Páru žen se narodila druhá dvojčata po pouhých dvou letech. A jak jim to sluší!

Nico a Sienna si užívali focení s mladšími sestrami bez oblečení
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
16. února  2017 
 08:00

Čtyři děti v rodině sotva do dvou let věku. Přesně tak to teď vypadá v rodině americké fotografky Juliet Cannici a její partnerky Nikki. Starším dětem Nicovi a Sienně jsou dva, teď jim do rodiny přibyly holčičky Gia a Gemma. 

Když si dvě ženy přinesly domů druhý pár dvojčat, napadlo je, že je to skvělá záminka k tomu, aby si vyfotily všechny děti pohromadě. Akorát že starším dětem se do toho moc nechtělo a na fotky v oblečení se tvářily všelijak. 

Všechno se změnilo, když se je matky rozhodly vyfotit nahé. Starší dvojčata to nadchlo, a tak vznikla asi nejhezčí fotka celé série. 

Vyplatí se koupit: Olejíček místo vlhčených ubrousků, kapsičky na kaše i svítící dudlík

Vyplatí se koupit: Olejíček místo vlhčených ubrousků, kapsičky na kaše i svítící dudlík

Rodič malého dítěte je snadný cíl. Ve snaze poskytnout miminku či batoleti nejlepší možnou péči koupí kdeco. Často věci, které pak ani nepoužije. A…celý článek

Dvojčata jsou poslední dobou stále četnější, což má dvě hlavní příčiny: s věkem matek, který se v západní civilizaci zvyšuje, stoupá pravděpodobnost vícečetného těhotenství. Zároveň přibývá párů bojujících s neplodností a využívajících umělého oplodnění, kde je rovněž vyšší podíl dvojčat než při přirozeném početí. 

A jak vidno, dvojčata se snad stále častěji rodí i celebritám. Momentálně je čekají zpěvačka Beyoncé a také Amal, žena George Clooneyho. Podívejte se do galerie na celebrity s dvojčaty. 

 

Matka sama vyfotografovala narození svého syna! Jak to dokázala?

Matka sama vyfotografovala narození svého syna! Jak to dokázala?

Na co všechno jste myslela v momentě, kdy přišlo na svět vaše dítě? Tahle Američanka se snažila nezapomenout zmáčknout spoušť a vyfotit novorozeného…celý článek

Na vlastní kůži: Matkou po čtyřicítce? Tohle všechno vás čeká!

Na vlastní kůži: Matkou po čtyřicítce? Tohle všechno vás čeká!

Před pár dny jsem byla na maturitním plese nejstaršího syna. Bylo to fajn a nebylo špatné být tam mezi rodiči skoro nejmladší. Už před dvaceti lety…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku