Princezna Diana a vévodkyně Kate: Byly si jako matky tak podobné!

Foto: Foto: Profimedia.cz, Facebook
Sdílej na facebooku
1. dubna  2017 
 06:00

Jaká by asi byla Diana jako babička? To se bohužel nedozvíme, ovšem můžeme si připomenout, jaká byla máma. Podívejte se na fotografické momentky, které zachycují nejen Dianu, ale taky její snachu Kate v roli matky. Obě vypadají jako mámy nadmíru šťastně.

Princezna Diana (+ 36) by dnes byla díky synovi Williamovi (34) už dvojnásobnou babičkou. A určitě by nevynechala jedinou chvíli, aby byla se svým vnukem Georgem (3,5 roku) nebo vnučkou Charlotte (1,5). Ta zdědila své třetí jméno právě po ní – Diana.

Diana se stala matkou už rok po svatbě, kdy jí bylo jednadvacet let, takže byla velmi mladou maminkou. Na rozdíl od své snachy Kate, která své první dítě porodila ve svých dvaatřiceti. Diana své dva syny Williama a Harryho milovala nade vše, byla oddanou matkou a pokoušela se, aby poznali i život mimo palác.

Podívejte se na VIDEO, které zaznamenává nejkrásnější momenty Diany a Kate s jejich dětmi:

Nejkrásnější momentky z mateřského života princezny Diany a vévodkyně Kate Middleton. • VIDEO: 

Podobně se chová jako matka i Kate, která řeší se svými dětmi stejné problémy jako „obyčejné“ mámy. Před několika dny ve svém veřejném projevu v Londýně otevřeně připustila, že rodičovství je těžké i pro princezny.

„Být matkou je obohacující a nádherný zážitek. Nicméně je to taky velká výzva. I pro mě, která má velkou podporu v rodině, je to někdy těžké. Nic vás opravdu nemůže předem připravit na čirou a ohromující zkušenost, a to být matkou. Mateřství je plné složitých emocí radosti, vyčerpání, lásky, to všechno smíchané dohromady.“

 

 

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Zatím princ George, syn vévodkyně Kate a jejího manžela Williama, navštěvuje soukromou montessori školku v Norfolku, kam nastoupil v lednu 2016. Od…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články