Výjimečné záběry: Budoucí rodiče šokovalo, jak se jejich dvojčata pusinkují

Matku dojal pohled na děti, které se v děloze něžně pusinkují
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
13. dubna  2017 
 18:00

Dvojčata k sobě často mívají blíže než jiní sourozenci. Zřejmě hraje roli i to, že spolu tráví devět měsíců v děloze. Krásným dokladem jsou záběry z ultrazvuku, na kterých si sestry – dvojčata v pětadvacátém týdnu těhotenství – dávají v děloze něžný polibek. 

Carissa Gill čeká dvojčata. S jejich otcem Randym se rozhodla navštívit jednu pensylvánskou kliniku, která rodičům natáčí 3D a 4D záběry jejich zatím nenarozených dětí. 

Když přišli na řadu, viděli, že se jejich dcery, kterým už teď říkají Isabella a Callie, přitulily a daly si pusu. Rodiče přiznávají, že byli nadšení a radostí bez sebe, když své děti viděli. Záběry zveřejnili na Instagramu a Facebooku, odkud se rozletěly do světa. 

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

"Je krásné, když můžete nějak zachytit okamžiky ze svého těhotenství, zvláště když jde o takhle výjimečné momenty," řekla Carissa webu Fox 29, který o nich také napsal. Carissa tvrdí, že Isabella zvaná Sissy líbá Callie na tvář. Budoucí rodiče navštěvují kliniku Fetal Vision Imaging hlavně kvůli tomu, aby zjistili, jak jejich očekávané děti vypadají. 

A jak to vypadá, když už někdo dvojčata má? Třeba takhle!

Co vyvádějí dvouletá dvojčata, když je rodiče dají spát • VIDEO: 


 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

20 zvláštních výrobků, které rodiče pořizují svým dětem. Tomu neuvěříte

20 zvláštních výrobků, které rodiče pořizují svým dětem. Tomu neuvěříte

Vlastně to chápeme. Těhotné ženy – a někdy i jejich muži – jsou mimořádně náchylné k tomu, koupit kdejakou blbost. Stejně jako rodiče nejmenších dětí.…celý článek


Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku