Matky se opily a mluví o porodu, těhotenství a dětech. Bez obalu!

Mámy se opily a rozpovídaly se o těhotenství a svých dětech
VIDEO: BuzzFeed / titulky Adam Balažovič
Sdílej na facebooku
26. října  2018 
 06:00

Zajímalo by vás, co si matky doopravdy myslí o mateřství, těhotenství, porodu či výchově? Tohle video, v němž se tři z nich trochu opily, a mluví tak otevřeněji než jindy, vám může napovědět. 

"Chci být důsledná, ale jsem měkká," říká jedna ze tří žen ve videu, které koluje internetem. Jiná v něm přiznává, že nebýt sklenky vína večer, bylo by pro ni mateřství mnohem těžší a další vzpomíná na to, že těhotenství pro ni bylo jednou velkou noční můrou. Což není tak vzácné, ale moc se o tom nemluví. 

Někoho video pobavilo, spousta žen s pocity matek z něj souhlasí, ale objevily se i kritické hlasy – matky by podle nich pít neměly, a hlavně: copak se má o těhotenství, porodu a mateřství mluvit tak nepěkně? A to zase ano, my si myslíme, že rozhodně má a může. Je svým způsobem úlevné vidět, že v tom nejste sama.  

Video: Všední den očima vašeho dítěte:

Všední den očima mámy a jak to vidí děti • VIDEO: 

To nevyšlo! Když se rodinné fotky ani trochu nepovedou

To nevyšlo! Když se rodinné fotky ani trochu nepovedou

Objednáte fotografa, obléknete sobě i dětem sváteční šaty a těšíte se, že budete mít pěknou vzpomínku v podobě fotografie do rámečku. Jenže ouha. Ne…celý článek

Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále. Bude konec světa?

Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále. Bude konec světa?

Bojíte se, že homosexuálové zničí tradiční rodinu? My ne. Ale někteří se bojí tak, že o tom kážou úplné nesmysly a je z toho prasák týdne. Došlo nejen…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku