Tyhle hvězdy čekají dítě! Komu se už letos potomek narodil a jak se jmenuje?

Potomka čekají Václav Noid Bárta s přítelkyní Eliškou Grabcovou, herečka Tereza Voříšková i Jasmina Alagič
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
14. června  2019 
 06:00

Zdá se, že v Hollywoodu i mezi zdejšími celebritami pokračuje babyboom. Za posledních několik let se hvězdné rodiny rozrostly o desítky nádherných dětí. Není to tak dávno, co porodily herečky Eva Longoria, Jessica Alba či vévodkyně Kate Middleton. Které další slavné hvězdy se letos staly matkami nebo táty? A kdo se teprve z mateřské (či otcovské) role bude radovat?

Rok 2019 je teprve v půlce, přesto ho mnozí nazývají „rok boomu celebrit“. Některé celebrity se staly rodiči poprvé, jiní třeba potřetí nebo popáté.

Podívejte se do naší GALERIE na slavné rodiče!

Také v Česku nezůstávají slavní rodiče pozadu. Před pár dny porodila například zpěvačka Ewa Farna, v příbramské porodnici přivedla na svět syna Artura. Již šesté dítě, a opět doma, jak je u ní zvykem, porodila tento týden ekonomka Markéta Šichtařová – po několika synech je to opět holčička, jmenuje se Viktorie. 

Potomka čekají například moderátorka a modelka Nikol Moravcová, mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová, otcem se znovu stane zpěvák Václav Noid Bárta. Pokročilé těhotenství oznámila také herečka Tereza Voříšková. Potomka čekají také slovenský rapper Rytmus se svou ženou Jasminou Alagič, herečky Miluše Bittnerová a Lucie Černíková a moderátorka Petra Svoboda. 

 

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Na vlastní kůži: 10 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a ve 40

Taky stále dokola čtete, jak si starší matky z řad celebrit své mateřství pochvalují, jak je děti donekonečna nabíjejí energií a jak je to celé bez…celý článek

Slavné hvězdy, které nikdy nechtěly děti! Proč? Tohle jsou matky generace NoMo

Slavné hvězdy, které nikdy nechtěly děti! Proč? Tohle jsou matky generace NoMo

Spousta žen se cítí naštvaně, když jim někdo předhazuje, že mateřství je povinnost. Generace NoMo – No Mother – opakuje ale pořád dokola, že mateřství…celý článek

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku