Tyhle hvězdy čekají dítě! Komu se už letos potomek narodil a jak se jmenuje?

Potomka čekají Václav Noid Bárta s přítelkyní Eliškou Grabcovou, herečka Tereza Voříšková i Jasmina Alagič
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
14. června  2019 
 06:00

Zdá se, že v Hollywoodu i mezi zdejšími celebritami pokračuje babyboom. Za posledních několik let se hvězdné rodiny rozrostly o desítky nádherných dětí. Není to tak dávno, co porodily herečky Eva Longoria, Jessica Alba či vévodkyně Kate Middleton. Které další slavné hvězdy se letos staly matkami nebo táty? A kdo se teprve z mateřské (či otcovské) role bude radovat?

Rok 2019 je teprve v půlce, přesto ho mnozí nazývají „rok boomu celebrit“. Některé celebrity se staly rodiči poprvé, jiní třeba potřetí nebo popáté.

Podívejte se do naší GALERIE na slavné rodiče!

Také v Česku nezůstávají slavní rodiče pozadu. Před pár dny porodila například zpěvačka Ewa Farna, v příbramské porodnici přivedla na svět syna Artura. Již šesté dítě, a opět doma, jak je u ní zvykem, porodila tento týden ekonomka Markéta Šichtařová – po několika synech je to opět holčička, jmenuje se Viktorie. 

Potomka čekají například moderátorka a modelka Nikol Moravcová, mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová, otcem se znovu stane zpěvák Václav Noid Bárta. Pokročilé těhotenství oznámila také herečka Tereza Voříšková. Potomka čekají také slovenský rapper Rytmus se svou ženou Jasminou Alagič, herečky Miluše Bittnerová a Lucie Černíková a moderátorka Petra Svoboda. 

 

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku