Originální způsob, jak oznámit páté těhotenství! Všichni se převlékli za dinosaury

Rodina oznámila těhotenství v dino kostýmech.
Foto: Susan Garrett Photography
Sdílej na facebooku
2. ledna  2020 
 06:00

Když se osmadvacetiletá Nicole Berkley dozvěděla, že je popáté těhotná, věděla, že chce tuto úžasnou zprávu pustit do světa ve velkém stylu! Podařilo se a my se nemůžeme přestat smát!

Nicole přiznala, že nápad na „dino fotoreportáž" dostala krátce poté, co se v lednu loňského roku dozvěděla, že je znovu těhotná a její už tak početná rodina se ještě rozroste. „Někde na internetu jsem narazila na fotografie nafukovacích dinosauřích kostýmů a hodně mě to pobavilo. Připadaly mi krásně šílené,“ říká. Navíc její pětiletý syn je dinosaury přímo posedlý a všichni členové rodiny zbožňují nesmrtelný film Jurský park. To nadšenou maminku přesvědčilo a těšila se na veselé dobrodružství. Bohužel, v únoru Nicole potratila, myšlenku na společné dinosauří focení si ale v hlavě nesla dál.

Matka přišla na super trik, jak fotit syna autistu. Má na sobě masku T-rexe!

Matka přišla na super trik, jak fotit syna autistu. Má na sobě masku T-rexe!

Spousta malých dětí se nechce fotit a my je nakonec i chápeme. Většina se nakonec nechá přesvědčit, byť za cenu nějakého toho úplatku. Ne tak malý…celý článek

Netrvalo to dlouho a v červenci lékař mladé mamince znovu potvrdil těhotenství. A tak nastal konečně perfektní okamžik pro zrealizování její plánované seance. Když se svým nápadem ale seznámila rodinu, setkala se se smíšenými reakcemi. „Můj manžel nebyl zpočátku vůbec nadšený a chvíli mi trvalo ho přesvědčit, aby souhlasil. Nakonec to ale udělal a myslím, že teď je rád,“ svěřila se Nicole. A jejich děti (Myleigh 10, Montana 6, Lane 5 a Hannah 4)? Když se viděly v kostýmech, zalykaly se smíchy a dodnes vyprávějí, že to byla ta nejzábavnější věc v jejich životě. Celé focení bylo pro ně neuvěřitelně zábavnou hrou.

Rodinku nafotila Susan Garrett a celá akce trvala zhruba jen patnáct minut. „V den, kdy jsme fotili, bylo u nás v Texasu hodně deštivo a přehnalo se i pár bouřek. Takže si asi umíte představit, že když je venku teplo a hodně vlhko, bylo nám v kostýmech opravdu horko. Jsem ráda, že nám na snímcích není příliš vidět do tváří, protože jsme byli všichni doslova ponořeni do vlastního potu, a k tomu celou dobu umírali smíchy,“ vzpomíná Nicole. A ještě dodává, že nejvtipnější z celé akce bylo sledovat, jak se její děti nemotorně a nešikovně potácejí v obřích neforemných kostýmech a dinosauří ocasy se jim při pokusech o chůzi legračně houpají.

Šestičlenná rodina si plní sen a jezdí po zemi v karavanu! Budete žasnout!

Šestičlenná rodina si plní sen a jezdí po zemi v karavanu! Budete žasnout!

Jezdíte v létě do kempu pod stan, nebo máte dokonce přívěs, ve kterém týden bydlíte? Tak si zkuste představit, že v něm žijete celý rok a jezdíte z…celý článek

Rodinné focení proběhlo v parku uprostřed velkoměsta, takže u toho Berkleyovi rozhodně nebyli sami. Naopak, kolem se pohybovala spousta zvědavých svědků. „Lidé se zastavovali, ti, kteří projížděli kolem autem, zpomalovali a se smíchem si nás fotili na své telefony,“ směje se Nicole. Přece jen, nestává se každý den, aby se šestičlenná rodina producírovala v centru města v kostýmech dinosaurů. „Fotografka byla úžasná! Dokonalé snímky zvládala pořizovat mezi záchvaty smíchu, přidržováním deštníku a zvedáním malých dinosauřích dětí, které zrovna zakoply, ze země,“ dodává.

Reakce byly naprosto neuvěřitelné

Nebylo to úplně snadné, ale vyplatilo se! Nejenže rodina Berkleyových překvapí své příbuzné, babičky, dědečky i kamarády veselými fotografiemi, ale doslova šílenství se strhlo také na Facebooku, Twitteru a Instagramu, kde se Nicole sérií rodinných fotek pochlubila.

„Reakce byly naprosto neuvěřitelné. Jsem ráda, že se nám povedlo nadchnout a pobavit spoustu lidí po celém světě. Zájem o nás je vzrušující,“ přiznává nastávající maminka, která by měla své páté dítě přivést na svět v dubnu letošního roku. Pravda, zbytek její rodiny z nově získané „slávy“ příliš radost nemá, Nicole už se ale honí hlavou podobně bláznivé myšlenky na to, jakým neotřelým způsobem odhalí světu pohlaví jejich miminka, což zatím zůstává překvapením. Internet se má zřejmě na co těšit!

To nevyšlo! Když se rodinné fotky ani trochu nepovedou

To nevyšlo! Když se rodinné fotky ani trochu nepovedou

Objednáte fotografa, obléknete sobě i dětem sváteční šaty a těšíte se, že budete mít pěknou vzpomínku v podobě fotografie do rámečku. Jenže ouha. Ne…celý článek

Čím tahle matka dvojčat nadzvedla Instagram? Nebojí se ničeho!

Čím tahle matka dvojčat nadzvedla Instagram? Nebojí se ničeho!

Hein Koh je grafička, sochařka a fotografka žijící v New Yorku, zároveň maminka tříletých holčiček Ami a Oni. Když po porodu zjistila, jak těžké…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku