Matka přišla na super trik, jak fotit syna autistu. Má na sobě masku T-rexe!

Malý Levi v obleku strašlivého dinosaura a jeho sestra
Foto: Facebook/@roamingmagnoliasphotography
Sdílej na facebooku
29. září  2018 
 06:00

Spousta malých dětí se nechce fotit a my je nakonec i chápeme. Většina se nakonec nechá přesvědčit, byť za cenu nějakého toho úplatku. Ne tak malý Levi, syn fotografky Samanthy Bishop. Chlapec trpí autismem. Ale Samantha na řešení přišla. 

Levi je autista, a je tím pádem jiný než ostatní děti. Například se neumí usmívat na povel, jak to fotografování občas vyžaduje. A už vůbec nesnáší oční kontakt, což je rovněž trochu problém. 

Levi své mámě vysvětlil, že se fotit prostě nechce, protože je mu to nepříjemné, jelikož neví, jak se má tvářit. Samantha mu proto nabídla, že se může celý schovat do masky dinosaura T-rexe, na což chlapec rád přistoupil. 

Vznikly díky tomu nápadité fotky Leviho coby tyranosaura a jeho sestry Loly. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku