Jitka Čvančarová vyvezla syna Theodora Christiana. Jak se jmenují děti českých celebrit?

Jitka Čvančarová vyrazila se synem Theodorem Christianem
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
14. prosince  2018 
 10:50

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už jste slyšeli, byť jsou méně častá - ale některá skutečně překvapí, jako třeba holčička jménem Alfréda. Ne úplně běžné jméno  - Theodor - má také syn herečky Jitky Čvančarové a tanečníka Petra Čadka, celým jménem se jmenuje Theodor Christian, zatímco jeho starší sestra je Elena Emilie. 

Herečka JItka Čvančarová se se synem zatím moc neukazuje, ale před pár dny ji objektivy fotoaparátů zachytily na cestě s kočárkem. Chlapečkovi bude pět měsíců. 

"Alfí je náš největší poklad a teď už jsme všichni společně doma," napsala nedávno na svůj instagram herečka Marie Doležalová, která počátkem srpna porodila v pražském Podolí dceru - spolu s otcem, kterým je tanečník Marek Zelinka, ji dali jméno Alfréda. A to je skutečně originální! 

Zkoušeli jsme sirup na lepší imunitu
 Vyzkoušeli jsme sirup na posílení imunity. Jak funguje a chutná?

Herečka Kristýna Leichtová, která porodila jen o pár dní později, se spolu se svým partnerem u dcery rozhodla pro jméno Dorotka. Loni volbou jména zaujali manželé Klusovi - k Alfrédovi a Josefíně přibyla Jenovéfa, jméno, které je v Česku dost neobvyklé. Úplně běžné  - minimálně u nás - není ani jméno Mathias, jaké pro syna zvolila herečka Nikol Štíbrová. 

Lennon Marlene Haj Smetana- tak se celým jménem jmenuje dcera moderátorky Emmy Smetany a jejího manžela Jordana Haje.  Méně obvyklá jména nejsou jen trendem posledních let. Synové fotbalisty Tomáše Řepky se jmenují Tomasso a Markus, zatímco brankář Petr Čech je otcem syna Damiána. Herečka Anna Geislerová dala nejstaršímu synovi jméno Bruno Fidelius. Rozruch svého času vzbudila další herečka, Veronika Stropnická,  tehdy ještě Žilková, když se jí narodila dcera Kordula. 

Podívejte se do naší galerie i na další už odrostlejší potomky českých celebrit:

VIDEO. Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola

Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola • VIDEO: 

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

Až po pár nájezdových dnech začne normální výuka, dočkáte se. Požadavky, které učitelky diktují do dětských notýsků – případně posílají mailem – a…celý článek

Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2. světovou

Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2. světovou

Někdy je to fakt těžké rozhodování, komu toho prasáka týdne udělit. Je horší člověk, který za drahý prachy probouzí v mužích divoké zvíře, nebo mudrlant…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku