Vánoce u Beckhamových, Dary Rolins a dalších hvězd. Jak je s dětmi trávily?

Vánoční video od Victorie Beckham
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
31. prosince  2017 
 06:00

Když dojde na Vánoce, mají slavní rodiče úplně stejné sklony jako ostatní. Zaplavují Facebook a Instagram vánočními zátišími, neváhají sebe i děti navlékat do kýčovitých oblečků nebo si prostě užívají toho, že mají volno a jsou s rodinou. 

Schválně – jakou vánoční fotku umístila na sociální sítě herečka Drew Barrymore? Leží na ní i se svými dětmi v posteli a nikam nespěchají. Přesně tohle na Vánocích milujeme taky. Stejně jako blbnutí s dětmi podobné tomu, které s dcerou provozuje zpěvačka Dara Rolins. 

Jiná herečka, někdejší hvězda seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spelling zase pořídila sobě, manželovi i pěti dětem praštěné vánoční overaly, a to rozhodně nebyla jediná. Ivanka Trump slaví křesťanské Vánoce i židovskou chanuku, což dokládá i rodinnými fotkami na svém Instagramu. Victoria Beckham vedle fotek přidala taky kýčovité video se svými potomky. 

Vtipný otec čtyř dcer taky uvízl v karanténě. Co ho vážně zaskočilo?

Vtipný otec čtyř dcer taky uvízl v karanténě. Co ho vážně zaskočilo?

Brit Simon Hooper, otec čtyř dcer, je už nějakou dobu hvězdou internetu. Teď na Instagram dává fotky ukazující, jak jeho rodina zvládá karanténu kvůli…celý článek

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Legendární zpěvačka má kariéru delší než dvě desetiletí. Stejně tak dlouho šokuje svými liberálními názory. I proto se zřejmě rozhodla, že své dvě…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku