Georgeovi jsou 4! Už nenosí podkolenky. Jakou mu Kate chystá oslavu?

Královská rodina při příletu na státní návštěvu Polska, letiště ve Varšavě 17. července 2017
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
21. července  2017 
 06:00

Britskému princi Georgeovi budou v sobotu 22. července už čtyři roky. Bystří pozorovatelé si všimli, že se to odrazilo i na jeho oblečení – na královské návštěvě Polska tento týden měl sice stále kraťasy, ale místo vysokých podkolenek měl nízké tmavé ponožky. Oslava by měla proběhnout tento víkend a proslýchá se, že v ní do velké míry půjde o dinosaury, které malý princ miluje. 

Královská rodina nikdy nezveřejňuje fotky přímo z oslav narozenin svých potomků, ale nic nebrání britskému tisku v tom, aby spekuloval o tom, jak asi taková párty vypadá. 

Letos se zdá, že se bude odehrávat ve stylu dinosaurů, které má malý čtyřletý George v oblibě – jeho teta Pippa mu nedávno dala knihu na tohle téma a ta slavila velký úspěch, stejně jako dinosauří samolepky. Právě Pippa slíbila své sestře, že jí s přípravou oslavy pomůže. Na dinosauří téma by měly být výzdoba i samotný dort. 

Takhle vypadaly královské děti loni na podzim na státní návštěvě Kanady:

Princezna Charlotte a princ George si hrají s balonky • VIDEO: 

"George dinosaury naprosto zbožňuje. Nejradši má tyranosaura, asi že je nejděsivější a nehlučnější," řekla vévodkyně Kate před časem na setkání se školáky v londýnském Natural History Museum. 

Ostrovní novináři si také všimli toho, že na státní návštěvě Polska dostal malý princ nízké ponožky, ačkoli ještě loni na podzim jeho šortky doplňovaly podkolenky. To podle nich odpovídá tomu, že George už je o něco starší, z kratkých kalhot však zatím nevyrostl.

Podívejte se do galerie, jak rostou George a jeho sestra Charlotte:

 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Jsou pro děti lepší ovocné, nebo mléčné zmrzliny? Smetanové, či ty s rostlinným tukem? A hodí se vůbec pro děti? Na všechny tyto otázky jsme se pokusili…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku