Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita | Supermámy

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Bára Nesvadbová: Dcera si pokojíček vždycky vymýšlela sama
Foto: Blesk Bydlení
Sdílej na facebooku
30. dubna  2018 
 04:00

Patnáctiletá Bibiana bydlí se svou matkou Bárou Nesvadbovou ve velkém domě za Prahou. V něm má pokojíček, který dívka už roky ladí podle svého. Nebojí se změn, a tak vypadá každou chvíli jinak. Momentálně takhle! 

"Bibi vlastně neměla na vybranou, já jsem se jí tenkrát nezeptala," vzpomíná spisovatelka Bára Nesvadbová na to, jak před třinácti lety koupila dům na venkově, kam se i s dcerou posléze přestěhovala z hlavního města. 

Dneska Bibiana chodí na gymnázium na pražské Malé Straně, ale každý den se pořád vrací do domu, vedle něhož chovají sousedi slepice. "To pro patnáctku není úplně přitažlivé. Ale zase to má spoustu výhod. Má tady deset zvířat a dva pokoje," říká Bára Nesvadbová s tím, že svůj pokoj si Bibiana vždycky vymýšlela podle svého. A to odmalička. 

Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Jak rostou děti českých i zahraničních celebrit: Podívejte se, komu jsou podobné

Ačkoli slavná zpěvačka Beyoncé přivedla očekávaná dvojčata na svět už v červnu, světu je představila až teď. Na sociální síti zveřejnila stylizovanou…celý článek

Bibiana tak měla pokojíček růžový i černý, jeden čas propadla stříbrné a momentálně má pokoj eklekticky bohémský nádech, který podtrhují výjevy z Nabokovovy Lolity na stěnách. Nesvadbová tvrdí, že její dcera je jasně po ní. "Každou chvíli chce něco jiného, ale to jí nemůžu vyčítat." 

Fotografie pokojíčku dcery Báry Nesvadbové a pokojů dalších dětí slavných rodičů najdete v novém čísle časopisu Blesk Bydlení, které je právě na stáncích.

Nové číslo časopisu Blesk Bydlení

7 kroků, jak za jediný týden zkrotit dítě, které fňuká a vzteká se

7 kroků, jak za jediný týden zkrotit dítě, které fňuká a vzteká se

Možná tomu nebudete věřit, ale prý se to dá zmáknout během jednoho týdne. Jestli vaše děti patří k těm, které sebou plácnou uprostřed obchodu na zem…celý článek

Takhle se žije v rodině se 16 dětmi! Kdo jim pere a vaří?

Takhle se žije v rodině se 16 dětmi! Kdo jim pere a vaří?

Lyette Reback a její manžel David vychovávají dohromady 16 dětí, z toho je 12 vlastních a 4 jsou adoptované. Podívejte se na fotky, jak vypadá…celý článek

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku