Princezna Charlotte neuvěřitelně vyrostla! Kdo ji naučil pukrle?

Královské děti na svatbě Meghan a Harryho
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
22. května  2018 
 06:00

Když spolu s ostatními družičkami a mládenci stoupala ke vchodu kaple svatého Jiří na svatbě strýčka Harryho, byla prostě dokonalá. Princezna Charlotte roztomile mávala svatebčanům i do kamer, zatímco její bratr George, ač starší, se spíše schovával za máminu sukni. 

Zatímco ještě loni v létě a na podzim se tehdy dvouletá Charlotte chovala tak, jak se batolata chovávají, včetně nějakého toho pláče a záchvatu vzteku na veřejnosti, teď už je z ní opravdová malá dáma. 

Stačí se podívat na fotky ze sobotní svatby prince Harryho a Meghan Markle. Malá princezna v dokonalých bílých šatech a s květinovým věnečkem ve vlasech šla sice s mámou za ruku, ale rozhodně se nestyděla ani nevztekala. S úsměvem na rtech mávala svatebčanům a mezi ostatními družičkami doslova zářila. 

Ta už vyrostla! Princezna Charlotte (2) šla poprvé do školky

Ta už vyrostla! Princezna Charlotte (2) šla poprvé do školky

Královský pár dnes zveřejnil fotky své malé dcerky Charlotte před začátkem její první cesty do školky. Fotografie pořídila u Kensingtonského paláce…celý článek

Ve srovnání s loňským rokem princezna, které byly začátkem května tři roky, neskutečně vyrostla. Nejenže se chová dospěleji, ale také se vytáhla a z baculatého batolete začíná být holčička samá ruka samá noha. Navíc to ladné chování! Možná se ho učí doma, možná je to výsledek docházky do prestižní mateřské školy Willcocks, kam začala chodit letos v lednu. Školka sama totiž slibuje, že děti naučí pravidlům a patřičnému vystupování.

Vytáhl se také její starší bratr princ George, ale zdá se, že není ani zdaleka tak společenský jako sestra. Vykouzlit mu na veřejnosti úsměv na tváři není zrovna snadné a rozhodně se to stane spíše třeba při návštěvě letiště a prohlídce vrtulníku – ty totiž miluje – než na nějaké oficiální události. 

Ve stínu? Ani náhodou! 

Charlotte i George rostou před očima. Dojem je o to silnější, že královští rodiče Kate a William se snímky dětí spíše šetří, aby je chránili před přílišným tlakem médií – což by rozhodně schválil každý vývojový psycholog.

Zajímavá je také sourozenecká konstelace, Charlotte je prostřední sourozenec, a takový někdy vyrůstá ve stínu obdivovaného prvorozeného a roztomilého nejmladšího – ale princezně asi nic takového nehrozí. Ostatně i rodiče o ní onehdy prohlásili, že je sice roztomilá, ale že dokáže také být pěkná divoška. 

Podívejte se! Družičky a mládenci přijíždějí na svatbu Meghan a Harryho:

Družičky a mládenci přijíždějí na svatbu Meghan a Harryho • VIDEO: 

Královský dort odhalen! Vyšel na 1,5 milionu korun. Co ještě se jedlo po svatbě?

Královský dort odhalen! Vyšel na 1,5 milionu korun. Co ještě se jedlo po svatbě?

Jednou z tradic, kterou čerství novomanželé porušili, je podoba svatebního dortu. Normálně se totiž v královské rodině  na svatbě servíruje dort ovocný.…celý článek

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Patnáctiletá Bibiana bydlí se svou matkou Bárou Nesvadbovou ve velkém domě za Prahou. V něm má pokojíček, který dívka už roky ladí podle svého. Nebojí…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku