Holčička ujídala princi Harrymu popcorn. Podívejte se, jak zareagoval | Supermámy

Holčička ujídala princi Harrymu popcorn. Podívejte se, jak zareagoval

Princ Harry vtipkoval s drzou holčičkou, která mu ujídala popcorn. Jeho reakce byla dokonalá!
Foto: hellogiggles.com
Sdílej na facebooku
8. října  2017 
 06:00

Dětská bezprostřednost je úžasná. Když mají chuť na popcorn, prostě si vezmou. A je jim jedno, že třeba přímo od člena královské rodiny. Přesně tohle se stalo na sportovní paralympijské akci pro zraněné vojáky Invictus Games v Torontu. Dvouletá holčička Emily si nabídla praženou kukuřici od svého souseda, kterým byl sám princ Harry. A ten dokázal, že má velký smysl pro humor. Podívejte se na jeho reakci!

Zatímco Harry v poklidu s přáteli sledoval sportovní klání ze své sedačky, malá holčička jménem Emily Henson, která seděla na klíně své matky hned vedle něj, se rozhodla chopit příležitosti a seznámit se s členem britské královské rodiny, aniž by vlastně vůbec tušila, s kým má tu čest.

Dvouletá Emily se neostýchala a směle se krmila popcornem svého souseda. Princi Harrymu, který byl do volejbalového zápasu mezi Velkou Británií a Dánskem poměrně zabraný, celkem dlouho trvalo, než zjistil, že někdo svačí jeho popcorn.

Jeho následná reakce byla ale naprosto kouzelná. Na holčičku se mile usmíval a po celý zbytek programu na ni dělal grimasy, vtipkoval s ní a krmil ji dalším popcornem.

Potvrdil tak svůj status zábavného strýčka a především ukázal skvělý vztah k dětem. Jeho současná přítelkyně americká herečka Meghan Markle má velké štěstí a může si být jistá, že princ bude v budoucnu skvělým otcem. 

Takhle vypadá rodina Harryho bratra

 

Kate a William čekají třetí dítě. Jak by se mohlo jmenovat?

Kate a William čekají třetí dítě. Jak by se mohlo jmenovat?

Vévodkyně Kate a princ William oznámili světu radostnou novinu: Čekají další miminko. Princ George a princezna Charlotte se tak dočkají třetího sourozence.…celý článek

Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Stejně jako všechny děti!

Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Stejně jako všechny děti!

Britského prince George a jeho sestru Charlotte zbožňuje celý svět. Ale zatímco od jeho rodičů se očekává královské vystupování, on si může dovolit…celý článek

Princezna Diana a vévodkyně Kate: Byly si jako matky tak podobné!

Princezna Diana a vévodkyně Kate: Byly si jako matky tak podobné!

Jaká by asi byla Diana jako babička? To se bohužel nedozvíme, ovšem můžeme si připomenout, jaká byla máma. Podívejte se na fotografické momentky, které…celý článek

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku