Královská rodina se sešla na křtinách Louise, Charlotte má nový účes

Královská rodina přijíždí na křtiny prince Louise
Foto: Twitter/@kensingtonroyal
Sdílej na facebooku
9. července  2018 
 17:32

Dnes ve čtyři odpoledne londýnského času začaly křtiny nejmladšího potomka Kate a Williama. Canterburský arcibiskup Justin Welby pokřtil prince Louise ve stejné kapli, kde tento obřad nedávno podstoupila i Meghan Markle. 

Křtiny se konají v poměrně malém rodinném kruhu, jak je v případě tohoto obřadu v královské rodině obvyklé. Nejmladší z dětí Kate a Williama – princ Louis Arthur Charles – na sobě má stejné oblečení, jaké měli při křtinách postupně George i Charlotte. Bílé saténové šaty jsou replikou křestního roucha z roku 1841. 

Kolem páté odpoledne dorazila královská rodina do královské kaple v St. James's Palace, kde před časem pokřtili také prince George. Pouze Charlotte absolvovala křtiny v kostele poblíž sídla v Norfolku, kde rodina tehdy žila. 

Mezi hosty nechyběli ani starší sourozenci – princezna Charlotte se předvedla s novým účesem s vlasy rozdělenými na pěšinku a staženými čelenkou, vzadu rovně zastřiženými. Jde vlastně o první příležitost, kdy se objeví všechny tři děti slavného rodičovského páru společně. 

Více o průběhu obřadu a kmotrech píšeme ZDE

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Dvě starší děti Kate a Williama se svatebního obřadu prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle zúčastnily coby součást desetičlenné skupiny družiček…celý článek

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Bára Nesvadbová: Dcera měla pokojíček růžový i černý, teď jí na stěnách visí Lolita

Patnáctiletá Bibiana bydlí se svou matkou Bárou Nesvadbovou ve velkém domě za Prahou. V něm má pokojíček, který dívka už roky ladí podle svého. Nebojí…celý článek

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku