Královská rodina se sešla na křtinách Louise, Charlotte má nový účes

Královská rodina přijíždí na křtiny prince Louise
Foto: Twitter/@kensingtonroyal
Sdílej na facebooku
9. července  2018 
 17:32

Dnes ve čtyři odpoledne londýnského času začaly křtiny nejmladšího potomka Kate a Williama. Canterburský arcibiskup Justin Welby pokřtil prince Louise ve stejné kapli, kde tento obřad nedávno podstoupila i Meghan Markle. 

Křtiny se konají v poměrně malém rodinném kruhu, jak je v případě tohoto obřadu v královské rodině obvyklé. Nejmladší z dětí Kate a Williama – princ Louis Arthur Charles – na sobě má stejné oblečení, jaké měli při křtinách postupně George i Charlotte. Bílé saténové šaty jsou replikou křestního roucha z roku 1841. 

Kolem páté odpoledne dorazila královská rodina do královské kaple v St. James's Palace, kde před časem pokřtili také prince George. Pouze Charlotte absolvovala křtiny v kostele poblíž sídla v Norfolku, kde rodina tehdy žila. 

Mezi hosty nechyběli ani starší sourozenci – princezna Charlotte se předvedla s novým účesem s vlasy rozdělenými na pěšinku a staženými čelenkou, vzadu rovně zastřiženými. Jde vlastně o první příležitost, kdy se objeví všechny tři děti slavného rodičovského páru společně. 

Více o průběhu obřadu a kmotrech píšeme ZDE

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku