Malá Charlotte je posedlá módou, říká o své dceři princ William

Vévodkyně Kate vyrazila s malým princem Georgem a princeznou Charlotte na každoroční The Maserati Royal Charity Polo Trophy, kde společně fandili tatínkovi, princi Williamovi.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
23. června  2018 
 06:00

Princezna Charlotte už nějaký čas patří mezi dětské módní ikony, ale teď se navíc ukázalo, že nejen proto, jak ji matka Kate strojí. Holčička sama se o oblečení a doplňky hodně zajímá. Jakou barvu miluje nejvíc? 

Princ William se o své dceři rozhovořil tento týden při návštěvě Liverpoolu. Podnětem se mu stal dárek od firmy Satchel, která jeho třem dětem vyrobila krásné tašky s jejich jmény. 

Pro Charlotte růžovou, a právě to je princeznina vůbec nejoblíbenější barva. William přiznal, že jeho dcerka je strojením se doslova posedlá. Navíc se ráda předvádí, jako například před několika dny na zápase v póle, který hrál její otec. S matkou, starším bratrem a příbuznými se na něj přišli podívat. Princeznička se nechala vidět v tmavých brýlích s bílým rámem a rozkošných růžových šatičkách. 

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Dvě starší děti Kate a Williama se svatebního obřadu prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle zúčastnily coby součást desetičlenné skupiny družiček…celý článek

O tom, že Charlotte se stává dětskou módní ikonou, zkrátka není pochyb – nedávno jsme o tom ostatně psali ZDE. Moc jí to slušelo také na nedávné vojenské přehlídce Trooping The Colour, kam ji vévodkyně vyladila do modré s kontrastními červenými botičkami. 

 

 

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Sice je sleduje celý svět, ale jinak jsou úplně normální rodina. Kate a William se stejně jako jiní rodiče snaží se svými dětmi trávit co nejvíce času.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku