Malá Charlotte je posedlá módou, říká o své dceři princ William

Vévodkyně Kate vyrazila s malým princem Georgem a princeznou Charlotte na každoroční The Maserati Royal Charity Polo Trophy, kde společně fandili tatínkovi, princi Williamovi.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
23. června  2018 
 06:00

Princezna Charlotte už nějaký čas patří mezi dětské módní ikony, ale teď se navíc ukázalo, že nejen proto, jak ji matka Kate strojí. Holčička sama se o oblečení a doplňky hodně zajímá. Jakou barvu miluje nejvíc? 

Princ William se o své dceři rozhovořil tento týden při návštěvě Liverpoolu. Podnětem se mu stal dárek od firmy Satchel, která jeho třem dětem vyrobila krásné tašky s jejich jmény. 

Pro Charlotte růžovou, a právě to je princeznina vůbec nejoblíbenější barva. William přiznal, že jeho dcerka je strojením se doslova posedlá. Navíc se ráda předvádí, jako například před několika dny na zápase v póle, který hrál její otec. S matkou, starším bratrem a příbuznými se na něj přišli podívat. Princeznička se nechala vidět v tmavých brýlích s bílým rámem a rozkošných růžových šatičkách. 

O tom, že Charlotte se stává dětskou módní ikonou, zkrátka není pochyb – nedávno jsme o tom ostatně psali ZDE. Moc jí to slušelo také na nedávné vojenské přehlídce Trooping The Colour, kam ji vévodkyně vyladila do modré s kontrastními červenými botičkami. 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku