Karel Gott vyvedl dcery. Jak vyrostly děti českých celebrit?

Sestry Charlotte Ella a Nelly Sofie Gotovy
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
28. října  2018 
 08:00

Jedna po tátovi, druhá po mámě. Takové jsou dvě nejmladší dcery Karla Gotta, s nimiž se předvedl tento týden na premiéře nové pohádky. Charlotte Ella (12) i Nelly Sofie (10) si v pohádce obě také zahrály. 

Zpěvák Karel Gott (79) si zahrál v nové pohádce Když draka bolí hlava. Spolu s ním se ve filmu objevily jeho nejmladší dcery Charlotte a Nelly. Podívejte se, jak jim to slušelo na slavnostní premiéře v Lucerně.

Dívky jsou vlastně stejně vysoké, mladší Nelly je dokonce možná o trochu vyšší než její starší sestra. I to by sedělo - Charlotte je po tátovi, který nepatří zrovna mezi vysoké muže, Nelly po mámě Ivaně(42), která vysoká je. 

Na premiéře byla i další Gottova dcera, Lucie Kovaříková s rodinou, jen nejstarší Dominika se tam neobjevila.

Takhle vypadají v pohádce

Video se připravuje ...
Gott jako kovář v nové pohádce Když draka bolí hlava: Dcera bude hrát jeho vnučku! • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy