Vítej v klubu spánkové deprivace! William vtipně popřál bratrovi k narození syna

William předává Harrymu rodičovské zkušenosti
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
9. května  2019 
 12:00

"Jsem nadšený! S radostí vítám svého bratra ve Společnosti spánkové deprivace, protože to je rodičovství," nechal se s nadsázkou slyšet William před kamerami, když měl okomentovat narození chlapečka, jehož rodiči jsou jeho mladší bratr Harry a Harryho žena Meghan. 

William a jeho žena Kate komentovali narození malého synovce Archie Harrisona před Kensingtonským palácem a je to vtipná připomínka toho, co rodičovství také obnáší. Osvěžující v záplavě všech blahopřání, která jsou všechna trochu zaměnitelná. 

Starší z bratrů má se svou ženou Kate tři potomky – skoro šestiletého George, čtyřletou Charlotte a ročního Louise – a tak o nedostatku spánku nejspíš něco ví.  William se už kdysi nechal slyšet, že uspávání je dřina. Přiznal, že jeho trikem je kohoutek s tekoucí vodou, jehož zvuk malé dítě uspává. 

Jak před pár lety prozradil starostlivý otec William, malý George coby miminko spal vždycky mizerně. Až se ukázalo, že ho dokáže skvěle zklidnit kapající nebo mírně tekoucí vodovodní kohoutek. Rodiče pak pro jistotu používali trik i u Charlotte. 

Spánková deprivace je – navzdory Williamovu vtipkování – docela vážná věc, může se podepsat na fyzickém zdraví i na psychice. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku