Vítej v klubu spánkové deprivace! William vtipně popřál bratrovi k narození syna

William předává Harrymu rodičovské zkušenosti
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
9. května  2019 
 12:00

"Jsem nadšený! S radostí vítám svého bratra ve Společnosti spánkové deprivace, protože to je rodičovství," nechal se s nadsázkou slyšet William před kamerami, když měl okomentovat narození chlapečka, jehož rodiči jsou jeho mladší bratr Harry a Harryho žena Meghan. 

William a jeho žena Kate komentovali narození malého synovce Archie Harrisona před Kensingtonským palácem a je to vtipná připomínka toho, co rodičovství také obnáší. Osvěžující v záplavě všech blahopřání, která jsou všechna trochu zaměnitelná. 

Starší z bratrů má se svou ženou Kate tři potomky – skoro šestiletého George, čtyřletou Charlotte a ročního Louise – a tak o nedostatku spánku nejspíš něco ví.  William se už kdysi nechal slyšet, že uspávání je dřina. Přiznal, že jeho trikem je kohoutek s tekoucí vodou, jehož zvuk malé dítě uspává. 

Jak před pár lety prozradil starostlivý otec William, malý George coby miminko spal vždycky mizerně. Až se ukázalo, že ho dokáže skvěle zklidnit kapající nebo mírně tekoucí vodovodní kohoutek. Rodiče pak pro jistotu používali trik i u Charlotte. 

Spánková deprivace je – navzdory Williamovu vtipkování – docela vážná věc, může se podepsat na fyzickém zdraví i na psychice. 

Jak by mohlo vypadat dítě Harryho a Meghan, až vyroste? Třeba takhle!

Jak by mohlo vypadat dítě Harryho a Meghan, až vyroste? Třeba takhle!

Zatímco Kate a William si s prvním miminkem dali poměrně na čas, Harry s Meghan se stali rodiči ani ne rok po svatbě. A jak první bratránek George,…celý článek

Noční můra prince Williama? Neumí učesat dceři Charlotte culík!

Noční můra prince Williama? Neumí učesat dceři Charlotte culík!

I pro následníka britského trůnu existují činnosti, se kterými si naprosto neví rady. Vzorný trojnásobný tatínek se přiznal, že učesat malou dceru…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku