Noční můra prince Williama? Neumí učesat dceři Charlotte culík!

Vlasové kreace malé Charlotte nevypadají složitě
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
14. března  2019 
 06:00

I pro následníka britského trůnu existují činnosti, se kterými si naprosto neví rady. Vzorný trojnásobný tatínek se přiznal, že učesat malou dceru – princeznu Charlotte – je pro něj přímo nadlidským úkolem.

Svým upřímným doznáním pobavil spoustu lidí během výletu do anglického Blackpoolu, kde se svou rodinou navštívil nově zrekonstruovaný park Revoe, v němž funguje oblíbená komunitní zahrada zaměřená na rodiče s dětmi. 

Vše probíhá v přírodě, základem je vzbudit v dětech i dospělých bližší vztah k prostředí kolem sebe, rodiče si tady mohou zdokonalit své rodičovské dovednosti a rozšířit si obzory ohledně zodpovědné výchovy ratolestí.

Sedmatřicetiletý princ William před přítomnými zažertoval o svých „otcovských bojích“, a to zejména ohledně situace, kdy jde o rozčesávání a zaplétání vlásků princezny Charlotte. „Nikdy, opravdu nikdy se nepokoušejte udělat úhledný culíček, je to skutečná noční můra,“ varoval s úsměvem ostatní tatínky.

Už nedávno přitom William rozebíral vztah své dcery k módě – je prý jí posedlá, psali jsme o tom ZDE. Malá Charlotte je každopádně pověstná svými roztomilými účesy (pravděpodobně neupravovanými princem Williamem).

Malá Charlotte je posedlá módou, říká o své dceři princ William

Malá Charlotte je posedlá módou, říká o své dceři princ William

Princezna Charlotte už nějaký čas patří mezi dětské módní ikony, ale teď se navíc ukázalo, že nejen proto, jak ji matka Kate strojí. Holčička sama…celý článek

Když se později jeho manželka Kate Middleton zeptala, jak mu to šlo, vtipně odpověděl: „Samozřejmě bych to zvládnul, ale problém je v tom, že nemám k dispozici dostatek vlasů na pravidelný trénink.“

Docela pěkná výmluva, nemyslíte? Kate naštěstí důmyslné vlasové kreace ovládá s jistotou profesionála, jak ostatně názorně předvedla nedávno při návštěvě zábavního centra v Severním Irsku. Všechny přítomné dívky se dychtivě tlačily a chtěly mít své vlasy zapletené samotnou vévodkyní z Cambridge. Kdo by z toho pak neměl mindrák, že? Vyčesávání culíků a zaplétání copánků tedy bude muset William zřejmě poctivě cvičit, aby dosáhl úrovně své manželky. Držíme mu palce!

 

 

Když se George, Charlotte a Louis nudí, vztekají se a prudí. Jako všechny děti!

Když se George, Charlotte a Louis nudí, vztekají se a prudí. Jako všechny děti!

Britského prince George, jeho sestru Charlotte a malého Louise zbožňuje celý svět. Ale zatímco od jeho rodičů se očekává královské vystupování, oni…celý článek

Princ George chodí na balet! A proč ne? Kdo říká, že je jen pro holky?

Princ George chodí na balet! A proč ne? Kdo říká, že je jen pro holky?

Britský následník trůnu princ William se pyšně pochlubil, že jeho pětiletý syn George dochází na hodiny baletu a moc ho to baví. Zpráva o malém tanečníkovi…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku