Potomci Dejdara, Laurinové, Hůlky či Geislerové: Komu jsou nápadně podobní?

Herec Martin Dejdar s manželkou Danielou, synem Matějem a jeho přítelkyní
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
21. března  2020 
 10:00

Zatímco některé celebrity své potomky veřejně v podstatě neukazují – proslulý tím byl například Janek Ledecký, samozřejmě do doby, než se jeho děti samy proslavily – jiné s tím problém nemají. 

Herec Martin Dejdar se na listopadové premiéře filmu Ženská na vrcholu ukázal po boku své  ženy Daniely a syna Matěje, kterého doprovodila přítelkyně. Filmové nebo muzikálové premiéry obecně jsou příležitosti, kdy se celebrity často nechávají vidět po boku svých potomků.

Na nové Lví království tak se synem vyrazil třeba herec Jan Šťastný. Martin Zounar se tu objevil s dcerou Claudií. Je docela zábavné pozorovat, jak moc jsou někteří synové a dcery svým slavným rodičům podobní. 

Zrovna Zounarova dcera je toho dobrým příkladem, stejně jako obě dcery herečky Sabiny Laurinové – mladší Maja Kameníková i starší Valentina Vojtková, jejímž otcem je zpěvák Josef Vojtek. 

Otisky svých rodičů na první pohled nesou tři potomci zpěváka Tomáše Kluse a jeho ženy Tamary: Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Ostatně ani dva potomci výše zmíněného Martina Dejdara svého otce rozhodně nezapřou, stejně jako malá Rozárka, jejímž tátou je zpěvák Daniel Hůlka. 

Malá Františka Ondříčková je dětskou kopií své matky – herečky Marthy Issové. Bruno, dospívající syn herečky Anny Geislerové, je podobný spíše svému tátovi – režisérovi Zdeňku Janáčkovi. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku