Potomci Dejdara, Laurinové, Hůlky či Geislerové: Komu jsou nápadně podobní?

Herec Martin Dejdar s manželkou Danielou, synem Matějem a jeho přítelkyní
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
21. března  2020 
 10:00

Zatímco některé celebrity své potomky veřejně v podstatě neukazují – proslulý tím byl například Janek Ledecký, samozřejmě do doby, než se jeho děti samy proslavily – jiné s tím problém nemají. 

Herec Martin Dejdar se na listopadové premiéře filmu Ženská na vrcholu ukázal po boku své  ženy Daniely a syna Matěje, kterého doprovodila přítelkyně. Filmové nebo muzikálové premiéry obecně jsou příležitosti, kdy se celebrity často nechávají vidět po boku svých potomků.

Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Na nové Lví království tak se synem vyrazil třeba herec Jan Šťastný. Martin Zounar se tu objevil s dcerou Claudií. Je docela zábavné pozorovat, jak moc jsou někteří synové a dcery svým slavným rodičům podobní. 

Zrovna Zounarova dcera je toho dobrým příkladem, stejně jako obě dcery herečky Sabiny Laurinové – mladší Maja Kameníková i starší Valentina Vojtková, jejímž otcem je zpěvák Josef Vojtek. 

Otisky svých rodičů na první pohled nesou tři potomci zpěváka Tomáše Kluse a jeho ženy Tamary: Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Ostatně ani dva potomci výše zmíněného Martina Dejdara svého otce rozhodně nezapřou, stejně jako malá Rozárka, jejímž tátou je zpěvák Daniel Hůlka. 

Malá Františka Ondříčková je dětskou kopií své matky – herečky Marthy Issové. Bruno, dospívající syn herečky Anny Geislerové, je podobný spíše svému tátovi – režisérovi Zdeňku Janáčkovi. 

A pusu babičce? Ne! Nechtějte po dětech polibky ani objímání příbuzných

A pusu babičce? Ne! Nechtějte po dětech polibky ani objímání příbuzných

Vánoce a jiné svátky či rodinná setkání jsou často dobou dobrého jídla, tradic a zábavných příběhů i láskyplných okamžiků. Jsou taky dobou, kdy se…celý článek

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Fotoagentury stejně jako sociální sítě a reklamy jsou plné rozkošných momentek, na kterých malé děti pózují s vánočními ozdobami a světýlky. Vždycky…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku