Milla Jovovich dva týdny před porodem! Kolik přibrala a co ji trápí?

Herečka Milla Jovovich brzy porodí svoje třetí dítě
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
23. ledna  2020 
 18:00

Herečka Milla Jovovich by už brzy měla přivést na svět své dítě. S rodinou se na něj těší, zároveň se ale svěřila s tím, jak ji gravidita zmáhá. 

Hvězda filmu Resident Evil herečka Milla Jovovich (44) se třetím těhotenstvím pochlubila vloni v létě, dva roky potom, co potratila v polovině těhotenství. 

Proto se, jak přiznala, během nynějšího těhotenství celou dobu bojí, aby vše dobře dopadlo. I tak ale občas žertovala – například v tom smyslu, že konečně má i ona prsa. 

Šokující přiznání: Proč musela Kim Kardashian využít pomoci náhradní matky?

Šokující přiznání: Proč musela Kim Kardashian využít pomoci náhradní matky?

Není tajemstvím, že dvě ze čtyř dětí hvězdy reality show Kim Kardashian jí odnosila náhradní matka. Nyní ale slavná reality star promluvila o tom,…celý článek

Teď se na Instagramu rozepsala o tom, jak se cítí v posledních týdnech před termínem. „Už se na tohle dítě opravdu těším. Ještě dva týdny a přivítáme nového člověka. Každá žena dobře ví, jak je poslední měsíc náročný." A postěžovala si na otoky nohou, bolesti zad i boků a také na neustálé chození na WC. 

O spánku nemluvě! "Na ten zapomeňte. A to je otravné, protože pokud to dítě bude křikloun jako nejstarší, nezavřeme oči příštích několik let!“ nastínila další vývoj herečka, která přibrala kolem pětadvaceti kilo. 

A zároveň přiznala, že se těší, až si zase sama dokáže natáhnout ponožky, aniž by se zadýchala. Nebo až vyrazí do oblíbené posilovny. 

Od Pátého elementu k Resident Evil

Při natáčení filmu Pátý element (The Fifth Element) se sblížila s filmovým režisérem Lukem Bessonem, za něj se pak vdala v Las Vegas. Jejich manželství vydrželo několik let, skončilo brzy po natočení jejich druhého společného filmu Johanka z Arku. 

Od listopadu 2007 je matkou dcery, jež dostala jméno Ever Gabo Anderson. Otcem dítěte je režisér Paul W. S. Anderson, s ním se seznámila při natáčení filmu Resident Evil v roce 2002, za manžela si ho vzala v roce 2009 v jejich domě v Beverly Hills.

V dubnu 2015 porodila druhou dceru, ta dostala jméno Dashiel Edan Jovovich-Anderson. V srpnu 2019 na sociálních sítích oznámila veřejnosti, že čeká třetí dceru.

To nevyšlo! Když se rodinné fotky ani trochu nepovedou

To nevyšlo! Když se rodinné fotky ani trochu nepovedou

Objednáte fotografa, obléknete sobě i dětem sváteční šaty a těšíte se, že budete mít pěknou vzpomínku v podobě fotografie do rámečku. Jenže ouha. Ne…celý článek

Matky, neblbněte! Ženy, které nekojí do tří a nespí s dětmi v posteli, je taky milují

Matky, neblbněte! Ženy, které nekojí do tří a nespí s dětmi v posteli, je taky milují

Děláme si legraci z matek, které v sedmdesátých a osmdesátých letech soutěžily, kdo dítě dříve naučí na nočník. Přitom stále děláme to samé, jen disciplíny…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku