Cameron Diaz se stala matkou. Ale kdo dítě porodil?

Na prvních dvou fotkách je herečka loni na podzim - jako těhotná rozhodně nevypadá
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
6. ledna  2020 
 11:47

Když americká herečka Cameron Diaz (47) na přelomu roku oznámila, že se spolu s manželem stali rodiči, byl to docela šok. Hvězda se nikde nenechala vidět těhotná ani o očekávaném potomkovi nemluvila. Je poměrně pravděpodobné, že páru dceru Raddix odnosila náhradní matka. Nebyl by to první podobný případ. 

Na konci listopadu agenturami proběhly aktuální fotky herečky Cameron Diaz, na kterých má upnuté černé triko a módní džíny s vysokým pasem. A ani náznak toho, že by snad byla těhotná. Těhotně nevypadala ani na říjnových snímcích, které ji zachytily při návštěvě kosmetického salonu. 

Samozřejmě, každá gravidita je jiná, ale v sedmém měsíci mají ženy v průměru deset až dvanáct kilo navrch a těhotenství bývá na první pohled patrné. Zvláště na štíhlých ženách a v přiléhavém oblečení. 

Je proto poměrně vysoká pravděpodobnost, že páru dcerku Raddix odnosila náhradní matka – podobně jako třetí a čtvrté dítě Kim Kardashian. O tom, co k tomu tuhle reality star vedlo, jsme psali ZDE

Je však zřejmé, že na rozdíl od Kim Cameron s manželem Benji Maddenem žádné podrobnosti sdělovat nehodlá. Jen na Instagramu napsali, že jsou od začátku roku 2020 rodiči a že si dcerka okamžitě podmanila jejich srdce, protože je "vážně hodně roztomilá".

A hned dodali, že si budou své soukromí hodně chránit a nebudou sdílet další informace, a už vůbec ne fotky. 

Kdo další má potomky díky surogátním matkám? Pár jmen, pro představu: Robbie Williams, Tyra Banks, Nicole Kidman nebo třeba Sarah Jessica Parker. 

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Novorozený potomek – dcera Raddix – herečky Cameron Diaz dost možná přišel na svět díky náhradnímu mateřství. Ještě loni koncem roku herečka totiž…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku