Těhotenská móda slavných XL modelek. Ashley Graham se nebojí latexu ani plavek

Populární modelka Ashley Graham čeká první dítě
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
14. ledna  2020 
 06:00

Modelka Ashley Graham odhalila své rostoucí bříško v plavkové kampani značky Swimsuits for All. Americká kráska očekává v lednu své první dítě s filmovým režisérem, producentem a scenáristou Justinem Ervinem.

Nebojte se nosit plavky, i když vaše postava není podle některých názorů dokonalá, vzkazuje všem modelka Ashley Graham. Už ve vysokém stupni těhotenství nafotila kampaň plavek pro značku Swimsuits for All. Zároveň se přímo podílela na vzniku kolekce. 

Matky se oblékají stejně jako dcery. Komu to sluší a komu méně?

Matky se oblékají stejně jako dcery. Komu to sluší a komu méně?

V Česku se to zase tak často nevidí, ale soudě dle fotek na webu je to leckde hit. Matky pořizují stejné oblečení sobě i dcerám, ať už jim je rok tři…celý článek

Ashley Graham, která se proslavila jako modelka XL, je dvaatřicet a sluší jí to. Fotky vznikly loni v říjnu, letos v lednu se jí má narodit syn. 

"Doufám, že tahle kampaň připomene všem ženám, že jsou sexy a že by to měly oslavovat ve všech fázích svého života," komentovala snímky. Pochvaluje si zároveň, že gravidita přinesla nové uznání pro její tělo a že navrhování kolekce plavek Ashley Graham x Swimsuits For All Resort 2020 jí pomohlo si užít vlastní křivky a těšit se z nich. 

Kolekce zahrnuje jedenáct modelů, k mání je zatím jen v USA v tamních velikostech 4 až 24. 

 

Ashley Graham není jedinou modelkou XL, která se proslavila a která nafotila odvážné kampaně. Dalším jménem, které stojí za pozornost, je Iskra Lawrence. Plus size modelka, která otěhotněla, přestože brala antikoncepci, nedávno vystavila bříško v bikinách. 

Říká se o ní, že je to jedna z nejkrásnějších plus size modelek na světě. Ona sama tohle škatulkování ale nemá ráda. Akorát to totiž vyzdvihuje nějakou odlišnost. Mnohem více jí sedí titul královna body positive myšlení. Její Instagram sleduje přes čtyři a půl milionu lidí. 

Instagram Ashley Graham sleduje dokonce více než deset milionů lidí. 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

Začínají se sami věnovat muzice, hrát, zpívat, vystupují na molech. Případně už v oboru nějaký ten čas působí. Nebo si hledají svou vlastní a úplně…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku