Mátlová, Gottová, Abbasová. Tyhle ženy mají děti s muži, kteří jsou mnohem starší!

František Janeček s dcerou Emily a Terezou Mátlovou, s níž se nedávno rozešli
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
21. dubna  2020 
 06:00

Když loni v osmdesáti letech zemřel zpěvák Karel Gott, rozvířilo to mimo jiné diskusi o velkém věkovém rozdílu mezi rodiči obecně – zpěvákova manželka je o třicet pět let mladší a jejich dětem bylo v té době třináct a jedenáct let. Teď se zase mluví o jiných rodičích s velkým věkovým rozdílem: operní pěvkyni Tereze Mátlové a producentu Františku Janečkovi. 

Zatímco Františku Janečkovi je pětasedmdesát, jeho dnes už bývalé partnerce čtyřiačtyřicet. A jejich dceři s nezvyklým jménem Emily Ann dvanáct. 

Mátlová už má mladšího přítele, je jím majitel Televize Barrandov a samozvaný moderátor mnoha jejích pořadů Jaroslav Soukup. Je mu jednapadesát. Vypadá to, že mezi Janečkem a Mátlovou teď zuří válka o dceru. 

Rudolf, Alfréda, Quentin, Sven, Jenovéfa! Jaká jména daly dětem české celebrity?

Rudolf, Alfréda, Quentin, Sven, Jenovéfa! Jaká jména daly dětem české celebrity?

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už…celý článek

Věkově nerovný pár tvoří i rádoby celebrita Ornella Koktová, dříve Štiková, a její muž Josef Kokta – mají spolu už dva syny, rovněž s nezvyklými jmény. Bráchové se jmenují Quentin a Sven. Ornelle je sedmadvacet, jejímu muži – někdejšímu partnerovi moderátorky Gábiny Partyšové – třiašedesát. Je tak o celých šestatřicet let starší. 

Nesmíme zapomenout ani na Petra Jandu a jeho manželku Alici, která si manžela našla coby fanynka Olympiku a rozhodla se s ním mít rodinu. Dnes je mu sedmasedmdesát, zatímco někdejší porodní asistentce Alici sedmatřicet, přesně o čtyřicet let méně. Jejich dětem Anežce a Rozárce bude deset a sedm let. 

Rodina, která šokovala: Rodí doma, kojí do pěti, žádné léky či škola, žádné pohlaví

Rodina, která šokovala: Rodí doma, kojí do pěti, žádné léky či škola, žádné pohlaví

Adele a Matt z britského Brightonu své okolí často šokují. Propagují porody doma, neoddělují placentu hned poté, co dítě přijde na svět, matka potomky…celý článek

Kontroverzní byl i vztah tehdejšího ministra kultury, hudebníka Michaela Kocába s o šestadvacet let mladší mluvčí Lejlou Abbasovou, z kterého se narodil syn David. Jeho dcera Natálie tátovi dlouho nedokázala odpustit, že opustil její mámu, Američanku Marshu, která kvůli němu kdysi vyměnila hojnost Spojených států za komunistické Československo. Věkově nerovný pár už je ale minulostí. 

Pozornost budí i pár, který tvoří herec Pavel Trávníček a  Monika Fialková. Ač byla velmi mladá a vztah mohl zpočátku vypadat jako krátký románek slečny a jejího postaršího idolu, milenci spolu zůstali a vydrželi tak už přes patnáct let. A to se seznámili v době, kdy Monika chodila na střední školu. Dnes jim je 68 a 33, jejich syn Maxmilián oslavil v prosinci třetí narozeniny.

Když Michal Horáček ohlásil rozvod se svou manželkou Ruth, o níž často prohlašoval, že ji velmi miluje, mnoha lidem zbořil ideály o dokonalém vztahu. Muž, který tak lpěl na rodinných hodnotách, si našel mladší přítelkyni – kostýmní výtvarnici Michaelu Hořejší. Vzal si ji a na stará kolena se stal otcem. Malé Julii Horáčkové je devět, jejím rodičům 67 a 39 let. 

Velký věkový rozdíl mezi sebou měli i hudební producent Ladislav Štaidl a jeho někdejší partnerka – zpěvačka Iveta Bartošová. Když se jim narodil jejich jediný syn Artur, bylo jí třicet, zatímco jemu jedenapadesát. 

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

Začínají se sami věnovat muzice, hrát, zpívat, vystupují na molech. Případně už v oboru nějaký ten čas působí. Nebo si hledají svou vlastní a úplně…celý článek

Potomci Dejdara, Laurinové, Hůlky či Geislerové: Komu jsou nápadně podobní?

Potomci Dejdara, Laurinové, Hůlky či Geislerové: Komu jsou nápadně podobní?

Zatímco některé celebrity své potomky veřejně v podstatě neukazují – proslulý tím byl například Janek Ledecký, samozřejmě do doby, než se jeho děti…celý článek

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku