Unikátní a dojemné fotky: Matka kojí starší dítě během porodu

Kojení dvouleté dcery během porodu
Foto: @maegandougherty
Sdílej na facebooku
14. prosince  2016 
 16:00

Porodní fotografka Maegan Dougherty fotí krásné fotky příchodu dětí na svět. Někdy je to zážitek ještě silnější než obvykle, jako v případě porodu, během nějž za matkou na porodní sál přišla i její dvouletá dcera. 

 

V Česku je to zatím profese víceméně neznámá, v zámoří se těší velké oblibě. Porodní fotografky dokumentují příchod rodiny na svět v takovém rozsahu, jaký se předem domlouvá s rodinou, a tak vznikají krásné dokumentární a přitom intimní snímky, které fotografky často zveřejňují také na svém webu či na sociálních sítích. 

Galerii fotek najdete ZDE

Jako Američanka Maegan Dougherty, která zachytila porod druhého dítěte jiné fotografky: Kate Neal, která se pro změnu specializuje na snímky svateb. Na jedné fotce kojí rodící Kate svu dvouletou dceru a autorka snímku o něm říká: "Miluju tuhle chvíli. Velká sestra byla nadšená, že vidí svou matku.A díky kojení se pak kontrakce více rozběhly," napsala Maegan na svém Instagramu, kde fotky zveřejnila. 

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Možná jsou děti klidné, které večer sedí tam, kam je ráno posadíte, a pak jsou děti, které neustále zkoumají svět. Zdá se, že většina batolat patří…celý článek

Jak vypadá porod: Fotografka nádherným způsobem zachytila příchod na svět

Jak vypadá porod: Fotografka nádherným způsobem zachytila příchod na svět

Každá žena, která má strach z porodu, by se měla podívat na fotky, jako jsou tyhle. Protože i když je z nich jasné, že jde o náročné okamžiky, v podání…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku