Neuvěříte, jak se tvářil tenhle otec u porodu! Budete brečet smíchy | Supermámy

Neuvěříte, jak se tvářil tenhle otec u porodu! Budete brečet smíchy

Neuvěříte, jak se tvářil tenhle otec u porodu. Neudržíte se smíchy
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
19. června  2019 
 10:54

Otcové u porodu už se stávají samozřejmostí, ale ne každý na to má. Jako tragikomický hrdina tohoto videa, který si zřejmě dosud myslel, že děti nosí čáp. Jinak si jeho reakci vysvětlit neumíme. 

Co vlastně čekají muž a žena, když se rozhodnou, že i u porodu dítěte budou spolu? Žena pravděpodobně podporu, oba pak silný společný zážitek. Těžko říct, co si z toho nakonec odnesl pár v tomto videu. 

Zatímco žena s obdivuhodným klidem rodí dítě, což ji musí stát hodně sil, otec miminka se během porodu tváří naprosto šokovaně. A vy budete váhat, zda omdlí, udělá se mu špatně nebo začne prostě křičet hrůzou. Raději ani nedomýšlet, jaké následky bude mít tenhle zážitek na budoucí sexuální život páru po porodu

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku