Jedno, nebo dvě děti v břiše? Podívejte se, jaký je to rozdíl!

Dvojčata vs. jedno dítě: Jak vypadalo těhotenské břicho ve stejném momentě těhotenství?
Foto: Youtube Natalie Bennett
Sdílej na facebooku
5. května  2017 
 16:26

Určitě jste někdy viděli ženu s obřím těhotenským břichem a pomysleli jste si, že možná čeká dvojčata. Nebo jste možná sama měla veliké břicho jen s jedním dítětem. Americká vlogerka Natalie Bennett každému ten rozdíl ukázala doslova na vlastní kůži. 

Říká se, že žena má s každým dalším těhotenstvím břicho větší a větší. Neplatí to ale vždycky a nejspíše nikdy v případě, když nejdříve čekáte dvojčata a pak jedno miminko. Jako Natalie, která před pár dny porodila dceru. Holčička se narodila vaginálně, její dva starší bratři přišli na svět císařským řezem. 

Normálně na svém vlogu publikuje vlastní videa o kráse a módě, ale popisuje také své těhotenství. Před pár týdny se zaměřila přímo na své těhotenské břicho. Měla záběry ze 36. týdnu těhotenství se syny, dvojčaty, a doplnila je záběry na břicho ve stejném týdnu gravidity s jednou dcerou. To je rozdíl!

Dvojčata vs. jedno dítě: Jak vypadalo těhotenské břicho ve stejném momentě těhotenství? • VIDEO: 

Jinak se ve svém příspěvku věnuje tomu, jak už je její třetí dítě velké, jak se ona sama cítí a jakým způsobem se připravuje na porod. 

A jak vypadalo těhotenství jiné ženy s jedním synem týden po týdnu? To uvidíte tady!

Těhotenství týden po týdnu: Jak ženě rostlo břicho • VIDEO: 

9 rad, jak přežít pubertu svých dětí. Co jim radši neříkejte?

9 rad, jak přežít pubertu svých dětí. Co jim radši neříkejte?

Tohle není životní období, které si rodič může nějak zvlášť užít, důležité je především ho přežít. Můžete si tisíckrát říkat, že nějakou tu drzost…celý článek

VIDEO: Jak správně držet miminko? Vyhněte se svislé poloze

VIDEO: Jak správně držet miminko? Vyhněte se svislé poloze

Mnoho rodičů dělá chybu, že kojence od poměrně útlého věku drží ve svislé poloze. V takové pozici by však miminka měla být pouze na odříhnutí, jinak…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku