Princ Harry vtipkuje o těhotenství Meghan: Je to opravdu moje dítě?

Princ Harry a vévodkyně Meghan při návštěvě Maroka.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
28. února  2019 
 12:25

Princ Harry je známý vtipálek. Při návštěvě Maroka však utrousil velmi drzý fórek o těhotenství své manželky Meghan. Když přijímal už několikátou gratulaci k očekávanému miminku, prohlásil: "Cože, ona je těhotná? A je to moje?" Meghan se naštěstí rozesmála a pohotově odpověděla: "Překvapení!"

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu pokračují ve svých cestách po Maroku. Ze všech stran se na ně hrnou gratulace k očekávanému přírůstku do královské rodiny a právě jedno z takových blahopřání nahrálo Harrymu na smeč.

Možná už nevěděl, co má neustále odpovídat, a tak zareagoval dost svérázným vtipem. Naštěstí Meghan má stejný smysl pro humor a jeho odpověď „cože, ty jsi těhotná? Je to moje?“ ji velice pobavila. "Překvapení!" vykřikla se smíchem. Vtipkování královského páru zachytila i videokamera a použila jej v reportáži televize BBC. 

Těhotenství oznámil královský pár při návštěvě Austrálie.

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! • VIDEO: 

Vévodkyně Meghan a princ Harry očekávají prvního potomka někdy na jaře. Přesný termín nevíme, pravděpodobně to bude duben nebo začátek května. Ostře sledovaný pár oznámil radostnou novinu pět měsíců po svatbě. Od té doby jsou pod drobnohledem a gratulace se na ně hrnou ze všech stran. Nedávno dokonce některý z fanoušků natočil i to, jak miminko, které všichni titulují "Baby Sussex", nastávající maminku Meghan pěkně koplo. Na záběrech TADY je vidět, jak se jí hýbe břicho. 

Samozřejmě už se také tipují jména královského potomka. Jaká jsou podle bookmakerů ve hře dívčí a chlapecká jména? 

Takhle by mohly vypadat děti prince Harryho a Meghan Markle. Co vy na to?

Takhle by mohly vypadat děti prince Harryho a Meghan Markle. Co vy na to?

Princ Harry a Meghan Markle sice po zasnoubení oznámili, že potomky plánují až v blízké budoucnosti, někteří už ale spekulují, že by to mohlo být i…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku