Nejlepší kamarádky neplánovaně otěhotněly ve stejnou dobu. Počtvrté!

Obě kamarádky čekaly čtvrté dítě
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
3. března  2019 
 06:00

Lisa Schmidt (35) a Skye Knijff (31) z australského Queenslandu loni obě přivedly na svět své čtvrté dítě. Zajímavé na tom je, že se tak stalo v rozmezí pouhých dvou týdnů a že ženy jsou nejlepší kamarádky, přičemž obě těhotenství byla neplánovaná. 

Když už, tak už. Když tyhle dvě Australanky zjistily, že jsou těhotné, rozhodly se, že si svoje těhotenství užijí a také ho pořádně zdokumentují. Fotky dokazují, že se jim to povedlo. 

Fotografka Lisa se se Skye zná dobře patnáct let, před lety se seznámily v obchodě, kde během studií obě pracovaly. A už tehdy plánovaly velké rodiny. Od té doby přivedly obě na svět tři potomky, ale nikdy nebyly těhotné v stejnou dobu. Až teď. 

Otec změnil synovi jméno na přání své matky, když jeho žena spala po císaři!

Otec změnil synovi jméno na přání své matky, když jeho žena spala po císaři!

Rozrušená a naštvaná novopečená maminka se svěřuje s obrovskou zradou svého manžela. Neví, zda mu bude schopná odpustit! Co se stalo?celý článek

První se s novinou svěřila Skye, zatímco Lisa čekala, až uplyne rizikový první trimestr.  Jakmile se tak stalo, oznámila překvapené kamarádce, že je rovněž v jiném stavu. Od té doby se pro ně těhotenství stalo mimo jiné záminkou k nakupování stejného oblečení, v němž se fotily – po porodech podobně koordinovaly fotky novorozených dětí. 

Společné prožívání těhotenství jim také usnadnilo překonávání komplikací, které se u obou objevily. Chlapeček Ashton se Lise a jejímu manželovi Nathanovi narodil 9. ledna 2018, zatímco Skye s Nickem si na dceru Hildie počkali do 26. ledna 2018. 

Čím dál odvážnější! Podívejte se na nejlepší porodní fotky roku 2019

Čím dál odvážnější! Podívejte se na nejlepší porodní fotky roku 2019

Tak jako každý rok vyhlásila Mezinárodní asociace profesionálních porodních fotografů, neboli International Association of Professional …celý článek

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Rodičovský omyl! 10 jídel, která nejsou pro děti tak zdravá, jak myslíte

Chcete, aby vaše dítě jedlo zdravě, ale nepřeháníte to? Jen se vždycky snažíte mu nabídnout to, co považujete za zdravější variantu? Pozor na to, dost…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku