Olomouc provoněly burgery a klobásky. Odstartoval tu F.O.O.D. piknik

F.O.O.D. piknik v Olomouci právě odstartoval!
Foto: BPŽ
Sdílej na facebooku
9. září  2017 
 10:00

Prosluněná sobota je ideální na piknik. A pokud váháte, kam vyrazit, zamiřte do Olomouce. Na Korunní pevnůstce se koná F.O.O.D. piknik a čekají vás skvělé pralinky, dortíky, burgery, wrapy, piknikové koše a koncert. A časopis F.O.O.D. pokračuje ve svých oslavách 10. narozenin. 

Počasí nám přeje a tak pokud jste z Olomoucka, není lepší sobotní program než F.O.O.D. piknik- tedy dnes v sobotu 9. 9. v Korunní pevnůstce. Časopis F.O.O.D. slaví desáté narozeniny, a jak jinak je oslavit než pořádnou akcí. 

Vstup je samozřejmě zdarma a řadu dobrot můžete i zdarma ochutnat. Na prvním pikniku v Praze před týdnem generální partner akce Kaufland rozdal rozdal 200 litrů vína, 100 litrů piva, 230 kilogramů grilovaného masa a klobásek a 170 kilogramů pomazánek.

Čekají na vás i odlehčené wrapy s meggle cotage chessem a panna cotou, ochutnejte paraořechový olej, ženšenové čaje, bezlepkové čokoládové donuty z kuchyně Gourmet Academy, salát s grilovaným kuřetem Supreme, který připraví Martin Škoda, Blu detox limonáda a Detox čajové mojito z čajů Kusmi tea.

Zásadní info:

Kdy: 9. 9. 2017 v Olomouci – Korunní pevnůstka, od 11 do 18 hodin

Více informací najdete TADY

F.O.O.D. piknik v Olomouci právě odstartoval! • VIDEO: 

 

Stánků s různým občerstvením je samozřejmě mnohem víc jen namátkou jsou tady dortíky, pralinky, dobroty z levandule, čekají na vás kuchaři i farmáři. A na závěr vše zakončí koncert.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku