Nejlepší dárky s princeznami: Panenky, domečky, omalovánky, razítka i šaty

Jakmile dojde na princeznovské zboží, převažuje růžová
Foto: Koláž Supermámy.cz
Sdílej na facebooku
23. listopadu  2017 
 06:00

Miluje je snad každá malá holčička. A dokonce i někteří kluci. Koho? No přece princezny. Pokud přemýšlíte, že svému dítku nadělíte pod stromeček některou z princezen nebo třeba kostým či korunku, tady máte inspiraci. Tyhle věci s princeznovskou tematikou okouzlily nás.

Snad každá holčička má svou pohádkovou oblíbenkyni, ať už je jí Šípková Růženka, princezna Sofie nebo princezna Elsa či Anna z Ledového království. A nejedna holčička touží dostat svou vysněnou princeznu i od Ježíška.

ČTĚTE TAKÉ: Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

Obchody jsou panenek s překrásnými šaty a korunkami plné. Ať už jsou to princezny z disneyovek nebo ty z klasických pohádek, je z čeho vybírat. Pravdou je, že ne vždy se princezny, které se líbí dětem, líbí i rodičům. Ale co bychom pro rozzářené dětské oči neudělali, že? Zvláště když jsou ty Vánoce.

Knížky o Vánocích pro děti: Tyhle vám určitě doporučujeme

Knížky o Vánocích pro děti: Tyhle vám určitě doporučujeme

Jakmile se přiblíží Vánoce, začneme doma shromažďovat knížky na tohle téma a každý rok je znovu čteme. Většinou začínáme nejpozději se začátkem adventu.…celý článek

My jsme se zaměřily na věci s princeznovskou tematikou: razítka, samolepky, oblékací sady, doplňky pro princezny nebo třeba stavebnice s figurkami známých princezen.

Pohádku Ledové království holčičky milují. Tady zpívají jako hlavní hrdinka Elsa:

Holčičky zpívají jako Elsa z Ledového království • VIDEO: 


Některé princezny a doplňky jsou z dílny šikovných českých návrhářek a o to jsou zajímavější a originálnější. A koupí panenky z dílny UNICEF můžete dokonce udělat i dobrý skutek a zaplatit očkování klukovi nebo holčičce, kteří to moc potřebují a kteří by si to bez vaší pomoci nemohli dovolit.

Pokud stále hledáte vhodný vánoční dárek a vaše dítko princezny baví, inspirujte se v naší GALERII. Troufáme si říct, že všechny námi vybrané dárky budou vaše holčičky (a třeba i některé kluky) bavit.

Kolik dárků je akorát? Když jich je moc, dítě stresují a radost stejně nemá

Kolik dárků je akorát? Když jich je moc, dítě stresují a radost stejně nemá

Coby rodiče děláme občas chyby. Jednou z nich je, když svým dětem koupíme pod stromeček příliš mnoho dárků, abychom jim udělali radost. A pak se divíme,…celý článek

Adventní kalendáře pro rodiče: Kosmetické, pivní i s vínem! Jaký si vyberete?

Adventní kalendáře pro rodiče: Kosmetické, pivní i s vínem! Jaký si vyberete?

Líbí se vám dětské adventní kalendáře a také byste nějaký chtěli dostat nebo dát jinému dospělému jako dárek? S chutí do toho, nabídka je rok od roku…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku