Nejlepší dárky s princeznami: Panenky, domečky, omalovánky, razítka i šaty

Jakmile dojde na princeznovské zboží, převažuje růžová
Foto: Koláž Supermámy.cz
Sdílej na facebooku
23. listopadu  2017 
 06:00

Miluje je snad každá malá holčička. A dokonce i někteří kluci. Koho? No přece princezny. Pokud přemýšlíte, že svému dítku nadělíte pod stromeček některou z princezen nebo třeba kostým či korunku, tady máte inspiraci. Tyhle věci s princeznovskou tematikou okouzlily nás.

Snad každá holčička má svou pohádkovou oblíbenkyni, ať už je jí Šípková Růženka, princezna Sofie nebo princezna Elsa či Anna z Ledového království. A nejedna holčička touží dostat svou vysněnou princeznu i od Ježíška.

ČTĚTE TAKÉ: Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

Obchody jsou panenek s překrásnými šaty a korunkami plné. Ať už jsou to princezny z disneyovek nebo ty z klasických pohádek, je z čeho vybírat. Pravdou je, že ne vždy se princezny, které se líbí dětem, líbí i rodičům. Ale co bychom pro rozzářené dětské oči neudělali, že? Zvláště když jsou ty Vánoce.

My jsme se zaměřily na věci s princeznovskou tematikou: razítka, samolepky, oblékací sady, doplňky pro princezny nebo třeba stavebnice s figurkami známých princezen.

Pohádku Ledové království holčičky milují. Tady zpívají jako hlavní hrdinka Elsa:Některé princezny a doplňky jsou z dílny šikovných českých návrhářek a o to jsou zajímavější a originálnější. A koupí panenky z dílny UNICEF můžete dokonce udělat i dobrý skutek a zaplatit očkování klukovi nebo holčičce, kteří to moc potřebují a kteří by si to bez vaší pomoci nemohli dovolit.

Pokud stále hledáte vhodný vánoční dárek a vaše dítko princezny baví, inspirujte se v naší GALERII. Troufáme si říct, že všechny námi vybrané dárky budou vaše holčičky (a třeba i některé kluky) bavit.

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku