Adventní kalendáře pro rodiče: Kosmetické, pivní i s vínem! Jaký si vyberete?

I dospělí mají z čeho vybírat.
Foto: Koláž Supermámy.cz
Sdílej na facebooku
13. listopadu  2017 
 16:00

Líbí se vám dětské adventní kalendáře a také byste nějaký chtěli dostat nebo dát jinému dospělému jako dárek? S chutí do toho, nabídka je rok od roku větší. Nás okouzlily především ty kosmetické. 

Kde je psáno, že adventní kalendáře musí dostávat jen děti? My si zrovna myslíme, že si je zaslouží i rodiče – právě za to, jak se o děti celý rok starají. A myslí si to naštěstí i výrobci, takže je z čeho vybírat. 

Samozřejmě je pravda, že obsah kalendářů je řekněme trochu dražší, než kdybyste si jejich náplň koupili bez obalu s okénky, ale pak by zase chyběla ta radost a těšení se na to, co si den po dni vybalíte. Ať už vy sami nebo vaši blízcí, které kalendářem obdarujete. Většinu z nich můžete pořídit přes internet. 

Kolik peněz utratit za vánoční dárky pro děti? Někdo dává tisíc, někdo pět

Kolik peněz utratit za vánoční dárky pro děti?  Někdo dává tisíc, někdo pět

Už kupujete nebo alespoň vybíráte vánoční dárky? Jaký máte finanční limit na jedno…celý článek

Nás v redakci zaujaly především ty kosmetické, například krásný adventní kalendář značky L'OCCITANE  za necelých patnáct set korun. Stejná značka nabízí ještě jeden, luxusnější, za ten už si však připlatíte – vyjde na 2730 korun.

Vánoční sety včetně adventního kalendáře nabízí také Marionnaud, za sedm set korun získáte malá balení oblíbených výrobků, které se šiknou třeba do kabelky. Dvě varianty adventního kalendáře prodávají parfumerie Douglas – ta mentolová stojí 899 korun, menší ve tvaru kostky se prodává za 699 korun. Máte zájem o specialitu, jako je kalendář se samými rtěnkami? Máte jej mít, nabízí jej značka NYX za patnáct stovek. 

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ TIPY DO NAŠÍ GALERIE

Chcete spíše kalendář, na kterém si pochutnáte stejně jako děti na svých čokoládových? Pak se nabízí například oříškový z Alberta za 299 korun nebo adventní kalendář Mixit, který je dobrý, a navíc zdravý. Pro pivaře pak několik verzí s pivem. A co kalendáře vinné? Taky existují! Jeden i za skoro šest tisíc korun. 

Jak zvýšit sebevědomí dítěte? Rady, které zaberou

Jak zvýšit sebevědomí dítěte? Rady, které zaberou

Žádný rodič nechce, aby jeho dítě trpělo nízkým sebevědomím, ale bohužel ne vždy se podaří tomu zabránit. Spousta dětí si nevěří a na nás rodičích…celý článek

Máte s partnerem hnědé oči? Vaše dítě je může mít modré! Jak je to možné?

Máte s partnerem hnědé oči? Vaše dítě je může mít  modré! Jak je to možné?

Máte modré oči? Pak vězte, že jste patrně, i když hodně vzdáleně, příbuzní i s ostatními modrookými lidmi. Modré oči jsou vlastně genetickou mutací…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku