Jen tenhle víkend hračky z e-shopu se slevou: Oslavte Den dětí!

Maminka slaví den dětí, vy můžete mít hračky se slevou
Maminka slaví den dětí, vy můžete mít hračky se slevou
Foto: Maminka
Sdílej na facebooku
1. června  2018 
 12:00

Chcete svému potomkovi dopřát nějaký dárek ke Dni dětí? Využijte toho, že v rámci spolupráce webu a časopisu Maminka s hračkářstvím Pompo můžete pořídit hračky se slevou. Ať už přímo v pražské prodejně v obchodním domě Kotva nebo přes e-shop. 

Přijďte ještě dnes do hračkářství Pompo v pražském obchodním domě Kotva, kde mají obrovský výběr, a navíc vše pořídíte za cenu nižší než obvykle. Časopis Maminka spolu s webem Maminka.cz zvou všechny své čtenáře do Kotvy, kde se od dvou do šesti odpoledne koná akce nazvaná Den dětí v Pompo. Stačí vyjet do hračkářství ve třetím patře. 

Nedostanete se tam? Pak na vás během tohoto víkendu čeká SLEVA 15 % na veškeré produkty ke Dni dětí v  e-shopu www.pompo.cz - sleva se automaticky načte po vložení kódu: maminka.

Takhle je to doopravdy! Ukazuje na svých kresbách matka dvouletého syna!

Takhle je to doopravdy! Ukazuje na svých kresbách matka dvouletého syna!

Francouzka Kara Western měla úžasný nápad a vytvořila sérii ilustrací, které s vtipem a nadhledem vystihují, jak běží každodenní život maminky na mateřské,…celý článek

Slevu nelze uplatnit na produkty s VIP cenou. Akce na webu platí pouze od pátku 1. 6. do neděle 3. 6. 2018. 

Pokud se dostanete přímo do Kotvy, na místě můžete výhodně pořídit buď dárek ke Dni dětí, nebo třeba odměnu za blížící se vysvědčení. A nejen to – v Pompo na vás rovněž čeká bohatý doprovodný program a setkat se tu budete moci také se zástupci redakce časopisu a VIP matkami. 

Malí návštěvníci mohou vyzkoušet zdobení se s Make It Real a auta na dálkové ovládání RC VaporizR 2. Bude se zde předvádět modelína Play Doh, bublifuk na velké bubliny Fru Blu. Dále vás čeká puzzle, malování, stolní hokej a spousta další zábavy. 

Dětem můžete třeba pořídit bublifuk Fru Blu. V redakci jsme ho otestovaly: 

Testujeme s dětmi: Jak dopadl bublifuk, který slibuje vážně velké bubliny? • VIDEO: 

Nejste náhodou naše hrdinka? Hledáme Maminku roku!

Nejste náhodou naše hrdinka? Hledáme Maminku roku!

Stále běží přihlašování do soutěže Maminka roku o fantastické ceny. Soutěží se ve třech kategoriích a vítězky si rozdělí výhry v hodnotě sedm set tisíc…celý článek

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Jak okamžitě utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který funguje!

Tipů a triků na utišení plačícího dítěte jste jistě vyzkoušela a vyslechla mnoho. Podívejte se na to, jak si s miminky poradí Robert Hamilton, americký…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku