Dinosauři jako svítící puzzle, dinosauři jako stavebnice. A další tipy ke dni dětí! | Supermámy

Dinosauři jako svítící puzzle, dinosauři jako stavebnice. A další tipy ke dni dětí!

Co by je mohlo potěšit?
Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
27. května  2018 
 12:32

Ať už doma ke dni dětí dárky pořizujete nebo ne, pár tipů se může vždycky hodí. Možná jsou na obzoru nějaké narozeniny nebo svátek a blíží se také konec školního roku a vysvědčení. Co mezi novinkami z poslední doby zaujalo nás? 

Když chceme našim dětem pořídit něco méně obvyklého, chodíme pro to do hračkářství, jako je třeba Kidtown - tentokrát nás zaujaly jejich orignální puzzle svítící ve tmě, které je k mání v několika různých variantách. Mají jak jednorožce, tak dinosaury, což nás dost uklidnilo. 

Zkrátka nemusí přijít ani úplně malé děti - pro miminka má Kidtown skvělé černobílé knížky, které přinášejí tak akorát podnětů, aniž by děti přehltily. A pro ty větší, které už se učí číst a psát, případně je baví kreslí je tu MagPad, magnetická kreslicí tabulka, k mání je v několika velikostech. 

Naplánujte si: Dva dny plné skvělých knížek pro děti

Naplánujte si: Dva dny plné skvělých knížek pro děti

Nevím, jak u vás, ale my plánujeme víkendy dlouho dopředu, protože jinak bychom něco určitě prošvihli. Jednou z akcí, na které se těšíme, je festival…celý článek

Je vaše dítě spíše na klasiku? Pak asi nikdy nezklame Lego, ať už mají vaše děti ze všeho nejradši auta, letadla či příběhy kamarádek z městečka Heartlake - k mání je nový domek na stromě. Nebo třeba lesní traktor na stahování dřeva, který se objevil jako novinka v řadě Lego City. 

S blížící se premiérou filmového Jurského parku jsou navíc k mání sady plné právě dinosaurů. Ve filmu půjde o hrozbu vyhynutí dinosaurů, kterému se lidstvo bude snažit za každou cenu zabránit. V kolekci nechybí jeden z největších suchozemských predátorů všech dob – tyranosaurus rex, opeřený dravec velociraptor, ještěr se dvěma „hřebeny“ dilophosaurus či pteranodon, jeden z nejznámějších ptakoještěrů, k mání například v řetězcích Sparkys a Bambule.

A co takhle dárek, který je zároveň zážitkem? Takovým se může stát třeba bublifuk na obří bubliny - my jsme v redakci zkoušeli sadu Deluxe Rings od Fru Blu a děti to skutečně bavilo. Sadu pořídíte v kamenných hračkářstvích i on line, výrobce navíc nabízí různé sestavy. Bublifuk spolehlivě zabaví děti od tří let výše. 

 

Mohu tě přebalit, nevadilo by ti to? Pedagožka radí, jak se mají rodiče chovat

Mohu tě přebalit, nevadilo by ti to? Pedagožka radí, jak se mají rodiče chovat

Dnešní rodiče daleko více zajímá, jak se jejich děti cítí, respektují jejich potřeby i názory, ale kde přesně je ta hranice, kdy už je to možná trochu…celý článek

Prázdniny u mámy, prázdniny u táty. Jak to snášejí děti po rozvodu?

Prázdniny u mámy, prázdniny u táty. Jak to snášejí děti po rozvodu?

V rodinných vztazích je málo tak výbušných a zároveň citlivých témat, jako je rozhodování o tom, s kým děti rozvedených rodičů stráví prázdniny. Někde…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku