Okamžitě vypadněte, zakřičela žena na gynekologa. Proboha, proč to udělala?

Video se připravuje ...
Okamžitě vypadněte, zakřičela žena na gynekologa. Proboha, proč?
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
7. července  2019 
 06:00

Tak tohle bychom tedy zažít nechtěly. Představte si, že jdete na běžnou gynekologickou kontrolu. Všechno probíhá jako obvykle. Takže ležíte na lůžku, už se těšíte, až to budete mít za sebou, naštěstí všechno jde, jak má. Ultrazvuk, stěr, lékař přidává trochu gelu – a najednou je všechno špatně. Co se stalo?

Tak tohle muselo být hodně nepříjemné! Na gynekologickou kozu se sám od sebe asi nikdo nežene, naštěstí se většině z nás nikdy nestane to, co mladé ženě z tohoto videa. 

Vypráví to jako historku, z níž se rozbrečí smíchy, ale v momentě, kdy lékař použil místo běžného lubrikačního gelu usnadňujícího vyšetřování něco jiného, se musela cítit hrozně. Schválně se podívejte, jak vzpomíná na okamžik, kdy gynekolog omylem sáhl po dezinfekci. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku