Slavné ženy vysvětlují, proč se nikdy nestaly matkami

Cítí se dobře i bez dětí
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
12. července  2018 
 06:00

Určitě se jich na to v rozhovorech ptali mnohokrát. Hvězd, které nemají děti... Je jasné, že vzhledem k věku už je mateřství asi nečeká. Mnohé z nich ochotně vysvětlují, proč tomu tak je. Díky za upřímnost. 

Jednou z hvězd, které zůstaly bezdětné, je představitelka bláznivé Bridget Jones herečka Renée Zellweger. Tvrdí, že takovou představu o svém životě ostatně nikdy neměla. "Mateřství nikdy nebylo mou ambicí. Mým cílem bylo být nezávislou a umět se o sebe postarat," prohlásila před časem. 

Herečka a moderátorka Oprah Winfrey dokonce dítě měla – předčasně porodila syna, který krátce nato zemřel. Otěhotněla po znásilnění. Od té doby děti neměla a nikdy je nechtěla. "Kdybych měla děti, nenáviděly by mě a pravděpodobně by se z toho musely vypovídat jako hosté nějaké show," řekla k tomu. 

Něžný moment vévodkyně Meghan: Už trénuje na mateřství!

Něžný moment vévodkyně Meghan: Už trénuje na mateřství!

Zatímco Britové už dávno spekulují, zda vévodkyně Meghan (36) už náhodou není těhotná, sama brunetka už očividně po roli matky velmi touží. Proto se…celý článek

Zpěvačka Dolly Parton děti chtěla, ale její manželství zůstalo bezdětné. "Asi mi to nebylo určeno," komentovala to. Děti nemá ani lesbický pár Ellen DeGeneres a Portia de Rossi – herečky se shodují v tom, že po potomkovi nikdy doopravdy nezatoužily. "Když mi bylo něco přes třicet, uvažovala jsem o tom, ale musela jsem si přiznat, že nechci dítě skutečně z celého srdce a že o tom uvažuju jen kvůli tomu, že to společnost očekává," říká dnes Portia de Rossi.

Otcovství? Nic pro mě!

Mimochodem, najdou se slavní rodiče, kteří také dlouho tvrdili, že mít děti není nic pro ně, a nakonec změnili názor. Příklad? Například herec George Clooney, otec dvojčat Alexandra a Ell, jejichž matkou je jeho manželka Amal. Není to tak dávno, co doslova prohlásil, že rodičovství je příliš velký závazek, na který se necítí, a proto se nikdy ani nestane otcem, ani se neožení. Od roku 2011, kdy to prohlašoval, se toho v jeho světě hodně změnilo. 

Co by měl dělat každý táta pro svou dceru? Na tohle nesmí zapomínat!

Co by měl dělat každý táta pro svou dceru? Na tohle nesmí zapomínat!

Táta je pro dcery prvním hrdinou a mužským vzorem. Co v něm bude od malička vídat, to si s sebou ponese do dospělosti. Když bude otec k dcerám lhostejný…celý článek

5 vět, které stačí říct, a dítě se přestane vztekat a stále něco chtít

5 vět, které stačí říct, a dítě se přestane vztekat a stále něco chtít

Zastavit blížící se záchvat vzteku je umění. Zkuste to s těmito pěti jednoduchými větami. Prý jsou naprosto spolehlivé a děti po nich přestanou plakat…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku