Podívejte se, jaké poklady nosí po kapsách malé děti | Supermámy

Podívejte se, jaké poklady nosí po kapsách malé děti

I tohle má v kapse předškolák. Pro nás možná nesmysly, pro něj důležité a potřebné věci.
Foto: melissakaseman.com
Sdílej na facebooku
4. února  2018 
 06:00

Schválně, co nosí po kapsách vaše děti? Podívejte se! Možná se budete divit. Někdy jsou to kamínky, jindy provázky, knoflíky, různé třpytivé předměty nebo barevné figurky. Pro vás jsou to zbytečnosti, pro ně poklady a strašně potřebné věci. A v tom je právě kouzlo dětství. 

Fotografka Melissa Kaseman se rozhodla, že obsah kapes svého předškoláka bude průběžně dokumentovat. Rozmanité předměty fotila vždy na konci dne na stole v jejich kuchyni. 

Z fotografií vznikla tato barevná série, která zachycuje kouzelné momenty dětství a vývoj, kdy se z malého dítěte stává osobnost. 

 

Dojemné video: Táta filmoval svou dceru od narození do plnoletosti

Táta filmoval svou dceru od narození do plnoletosti • VIDEO: 

A co nosíte po kapsách vy? 

Největší chyby, které děláme při výchově našich dětí!

Největší chyby, které děláme při výchově našich dětí!

Kolikrát už jste dítěti dali nějaké ultimátum, aby udělalo to, co po něm chcete? Určitě mnohokrát! Některé naše dobře míněné výchovné metody jsou ale…celý článek

Je důležité, aby si rodiče hráli s předškoláky? Možná se budete divit!

Je důležité, aby si rodiče hráli s předškoláky? Možná se budete divit!

Hra je velice důležitá, hra je vážná věc, žádná hračka nemůže dítěti nahradit rodiče, píše se v odborných knihách. Ano, bez nás dospělých se hra v…celý článek

20 věcí špinavějších než záchod, na které děti běžně sahají. Čeho se bát?

20 věcí špinavějších než záchod, na které děti běžně sahají. Čeho se bát?

Myslíte si, že co do bakterií a virů jsou nejhorší záchodová prkénka a jim podobné záležitosti? A že z nich se děti také nejčastěji něčím nakazí? Omyl.…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku