Vedle dvou dětí mají 18 psů! Jak to rodina z Brna zvládá?

Rodina z Brna chová osmnáct psů všech různých ras
Foto: Youtube.com
Sdílej na facebooku
5. února  2018 
 06:00

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. To by mohla potvrdit rodina Sebelových, která žije hned s osmnácti takovými psími kamarády. Na farmě u Brna se tato smečka má doslova královsky. Žrádlo jim servírují na speciální stůl, a jejich panička jim dokonce dělá manikúru. Příběh zaujal i zahraniční média. Podívejte se, jak to v takové psí rodině vypadá. 

Osmatřicetiletá Dasha Sebelová má s manželem Rostislavem na své farmě u Brna smečku osmnácti psů několika plemen. Pět členů smečky tvoří angličtí buldoci, kteří jsou rodinnými mazlíčky. O výcvik všech psů se stará Dasha osobně. 

Máte doma toho nejroztomilejšího mazlíčka? Přihlašte ho do soutěže a vyhrajte skvělé ceny!

Máte doma toho nejroztomilejšího mazlíčka? Přihlašte ho do soutěže a vyhrajte skvělé ceny!

Pokud máte doma zvířecího kamaráda, nečekejte ani chvilku a přihlaste jej do soutěže Mazlíček Česka! Stačí, když ho vyfotíte a zaregistrujete na našich…celý článek

"Myslím, že buldoci jsou nejzábavnější psi na světě," řekla serveru Dailymail.co.uk, který jejich příběh zaujal. "Když jsou všichni pohromadě, vždy tvoří nějaké neplechy. Zároveň umí odpočívat, když se jim chce. Neumím si život bez nich představit," dodává. 

Vycvičeni jsou perfektně. Když jim Dasha zastřihuje drápky, leží na zádech a doslova si to užívají, jak je patrné i z fotografií a videa.

Rodina z Brna chová osmnáct psů všech různých ras • VIDEO: 

Quinetta, Moni, Lady, Nina Bonita a Nico mají dokonce svůj vlastní stůl, ve kterém jsou otvory připravené pro jejich misky se žrádlem. U Sebelových zkrátka berou psy jako součást rodiny. "Mí psi jsou jako moje děti," tvrdí Dasha.

Vedle osmnácti psů mají manželé ještě dvě pětileté holčičky dvojčata – Sofii Channah a Sarah Angelu. Také ony psy zbožňují a smečka zbožňuje holčičky. 

HLASUJTE O NEJROZTOMILEJŠÍHO MAZLÍČKA. Hlas můžete dát svému favoritovi TADY

"Mí psi jsou opravdu vychovaní. Musí být, protože mám dvě malé holčičky. Je důležité pořídit si plemena, která mají ráda děti," vysvětluje chovatelka psů. 

Vedle pěti buldoků má rodina také neapolského mastifa jménem Lucciano, anglického mastifa Greysiho a psa plemene kintamani jménem Cocon. Dále chovají irské vlkodavy jmény Brandy a Silver, labradora jménem Angie, ruské toy teriéry Josefinu a Camelii a dvě čivavy se jmény Maria a Fizzi. Aby toho nebylo málo, mají na farmě ještě koně, kozy, papoušky a sovy. 

POZOR SOUTĚŽ: Máte doma toho nejroztomilejšího mazlíčka? Přihlašte ho do soutěže o skvělé ceny

"Ano, je to skutečně hodně psů na jednu rodinu," přiznává Dasha. Proto jim také pomáhá Dashin bratr George Feilhauer a proto také žijí na farmě. "Miluji zvířata, celá rodina je milujeme. Náš dům je i díky nim plný lásky. Nedovedu si představit život bez nich," přiznává. 

Pejsek z útulku a malý Oliver jsou nejlepšími kamarády! Jak to přišlo?

Pejsek z útulku a malý Oliver jsou nejlepšími kamarády! Jak to přišlo?

Před dvěma a půl lety neměla Rachel Gagnon z Floridy ani dítě, ani psa. O tom prvním uvažovala, psy ráda neměla, natož ty malé. Všechno se změnilo,…celý článek

Návrat ztraceného psa. Malý chlapec neudržel slzy. Tohle video vás dojme

Návrat ztraceného psa. Malý chlapec neudržel slzy. Tohle video vás dojme

Ztratit psa je jako ztratit přítele. Jedenáctiletý chlapec čekal osm měsíců a věřil, že se mu zaběhnutý pes Jack vrátí. Jednoho dne se tak skutečně…celý článek

Králík potřebuje běhat, morče společnost. Které zvíře pořídit dětem?

Králík potřebuje běhat, morče společnost. Které zvíře pořídit dětem?

Nejdřív chtějí pejska, pak jsou ochotni slevit i na králíka. To vám dá jistou naději, že byste mohli jejich dětství zvládnout bez zvířátka. Žadonění…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku