Pejsek z útulku a malý Oliver jsou nejlepšími kamarády! Jak to přišlo?

Rachel Gagnon a její Facebook
Foto: Facebook/Rachel Gagnon
Sdílej na facebooku
18. prosince  2017 
 06:00

Před dvěma a půl lety neměla Rachel Gagnon z Floridy ani dítě, ani psa. O tom prvním uvažovala, psy ráda neměla, natož ty malé. Všechno se změnilo, když její sestra přinesla z útulku roztomilé štěně. 

V říjnu 2015 se Rachel Gagnon (24) ujala křížence teriéra a shih-tzu – dala mu jméno Peach, neboli Broskev. A v listopadu 2016 se jí a jejímu manželovi Tyleru Keenovi narodil syn Oliver. Z těch dvou – psa a syna – jsou dnes ti nejlepší kamarádi. 

Je to dobře vidět i z mobilových fotek, které Rachel zveřejňuje na svém Facebooku a z nichž se rychle stal virální hit. "Nic nepřikrášluju, skutečně jsou spolu takhle spokojení," říká Rachel. Ta své dítě přivedla na svět doma, takže Peach je s malým chlapečkem skutečně od prvního okamžiku.

Rozhodně se nepotvrdila obava, že pes bude na miminko žárlit, jak se někdy stává. "Hrají si spolu, tráví spolu všechen čas, jsou neoddělitelní," dodává žena. Ta psa přitom nikdy nechtěla a i Peach měla původně patřit její matce, avšak i tady to byla láska na první pohled. 

Pro Rachel jsou fotky důležité ještě z jiného důvodu – vždycky se chtěla věnovat fotografování, ale nevěřila si. Teď sklízí obdiv za povedené fotky syna se psem a přiznává, že jí to dodává odvahu fotit dál i jiné věci. 

A další děti a zvířata ve videu. Kdo je roztomilejší? 

Děti vs. zvířata: Jak se spolu navzájem snesou? • VIDEO: 

Když se z chlapů stávají něžní tátové! Dojmou vás taky?

Když se z chlapů stávají něžní tátové! Dojmou vás taky?

Když se narodí dítě, všechno kolem se najednou změní. A to doslova. Tyhle změny a pocity přecházejí nejen na matky, ale i na otce. Přestože ta transformace…celý článek

Tohle nikdy neříkejte otci svých dětí. Nevyplatí se to! Proč?

Tohle nikdy neříkejte otci svých dětí. Nevyplatí se to! Proč?

Na výchovu dětí jsou většinou dva. A dva lidé, to jsou dva odlišné názory na věc. V některých rodičovských otázkách to prostě každý vidí jinak. Co…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku