Pejsek z útulku a malý Oliver jsou nejlepšími kamarády! Jak to přišlo?

Rachel Gagnon a její Facebook
Foto: Facebook/Rachel Gagnon
Sdílej na facebooku
18. prosince  2017 
 06:00

Před dvěma a půl lety neměla Rachel Gagnon z Floridy ani dítě, ani psa. O tom prvním uvažovala, psy ráda neměla, natož ty malé. Všechno se změnilo, když její sestra přinesla z útulku roztomilé štěně. 

V říjnu 2015 se Rachel Gagnon (24) ujala křížence teriéra a shih-tzu – dala mu jméno Peach, neboli Broskev. A v listopadu 2016 se jí a jejímu manželovi Tyleru Keenovi narodil syn Oliver. Z těch dvou – psa a syna – jsou dnes ti nejlepší kamarádi. 

Je to dobře vidět i z mobilových fotek, které Rachel zveřejňuje na svém Facebooku a z nichž se rychle stal virální hit. "Nic nepřikrášluju, skutečně jsou spolu takhle spokojení," říká Rachel. Ta své dítě přivedla na svět doma, takže Peach je s malým chlapečkem skutečně od prvního okamžiku.

Rozhodně se nepotvrdila obava, že pes bude na miminko žárlit, jak se někdy stává. "Hrají si spolu, tráví spolu všechen čas, jsou neoddělitelní," dodává žena. Ta psa přitom nikdy nechtěla a i Peach měla původně patřit její matce, avšak i tady to byla láska na první pohled. 

Pro Rachel jsou fotky důležité ještě z jiného důvodu – vždycky se chtěla věnovat fotografování, ale nevěřila si. Teď sklízí obdiv za povedené fotky syna se psem a přiznává, že jí to dodává odvahu fotit dál i jiné věci. 

A další děti a zvířata ve videu. Kdo je roztomilejší? 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku