30 chyb, které dělají rodiče při výchově dětí. Napadlo by vás to?

Nedáváme jim možnost, aby pocítily důsledky svého chování. Je rozdíl mezi nehodou a chybou. Nehoda je, když jednou vylije dítě sklenici vody, chyba je, když ji rozlije pětkrát, přestože jste mu říkali, že ji nemá dávat na kraj stolu.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
8. října  2018 
 06:00

Vychovávat děti není jednoduché. A během výchovy se rodiče čas od času dopouštějí nejrůznějších chyb. Někdy nechtě, jindy záměrně. Některý rodič se dětem věnuje až moc, jiný vůbec. Někdo své potomky často kritizuje, jiný je přehnaně chválí. Jakých chyb se dopouštíte vy?

Tátové a mámy se při výchově dopouštějí chyb, které mohou do budoucna nadělat velké škody. Záleží na nás, jestli z našich dětí vychováme sebevědomé bytosti, nebo uzlíčky nervů, které se bojí udělat krok. Myslete na to, že rodiče jsou pro své děti těmi nejdůležitějšími osobami v jejich životech a to, jak se k nim chovají, ovlivňuje jejich vývoj. Kterých chyb se rodiče nejčastěji dopouštějí? Podívejte se do naší FOTOGALERIE.

 

Proč by děti měly pomáhat s domácími pracemi? Podívejte se na VIDEO:

Proč by měly děti pomáhat s domácími pracemi? • VIDEO: 

Branky, body, kokoti: Ženy jsou chytré, až když zestárnou!

Branky, body, kokoti: Ženy jsou chytré, až když zestárnou!

Taky vás fascinuje, že když jsou některé ženy chytré, dotáhnou to až na premiérku? Nás ne. Ale najdou se mudrlanti, kteří takovou pitomost klidně řeknou…celý článek

Kim Kardashian dovolila pětileté dceři rtěnku, Angelina Jolie vzala děti na brusle

Kim Kardashian dovolila pětileté dceři rtěnku, Angelina Jolie vzala děti na brusle

Mají nepochybně mnohem více peněz, ale jinak žijí v mnohém dost podobně jako kdokoli z nás. Chodí do kina, na kafe, navštěvují se s kamarády. Ale pravda,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku