Lékařka na chatu: Ptejte se na dětskou rýmu, kašel nebo angínu. Jak je léčit?

S čím ještě zůstat doma a kdy vyrazit k lékaři?
S čím ještě zůstat doma a kdy vyrazit k lékaři?
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
30. listopadu  2015 
 12:00

Můžete si tisíckrát říkat, že kvůli rýmě či kašli se svět nezboří a že si děti díky nim alespoň posílí imunitu, když už nemůžou do školky či do školy. Ale stejně to naštve. A rodiče dumají, jak nachlazení předejít, případně jako ho rychle zvládnout. Jste na tom stejně? Ptejte se dětské lékařky na našem chatu. Hana Cabrnochová bude na našem on-line chatu odpovídat ve středu 2. prosince od 14 do 15 hodin. Otázky jí můžete posílat už dnes. 

Váháte, s jakým kašlem ještě bojovat doma a s jakým už vyrazit k lékaři? Kdy je lepší zkoušet cibulový odvar a v jaké situaci spíše kývnout na antibiotika? Pokud chcete mít jasno, zeptejte se odborníka v našem on-line chatu na téma dětské nachlazení. 

...
Lékařka Hana Cabrnochová vám může vysvětlit, jak bojovat s rýmou u kojenců, batolat a jak u starších dětí, proč je důležité, abyste nepřetápěli, a jak děti oblékat do podzimního a zimního počasí. 

Otázky týkající se běžných dětských nemocí, jako jsou kašel, rýma či třeba angína, můžete položit prostřednictvím on-line formuláře, nemusíte udávat e-mail ani jiný kontakt, odpovědi najdete ve středu na našem webu.

ONLINE CHAT

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku