Dětské nemoci

Čekají nás epidemie spalniček? Mohou za to rodiče, kteří odmítají očkování

Lékaři mají jasno. Zatímco před pár lety byly spalničky poměrně vzácným dětským onemocněním, teď bude jeho výskyt stoupat. Příčina? Jednou z nich je odmítání očkování dětí príávě proti této nemoci. "Proočkovanost dramaticky klesá, za poslední tři roky jsme měli tři spalničkové epidemie, dřív šlo o jednotky případů, teď jich je kolem 200," vyčísluje epidemiolog a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula. 

Laryngitida: Jak ji poznat a vyléčit? Zabírá zima, léky na kašel ne
5 nejlepších babských rad na dětskou rýmu a kašel. Zkuste jitrocel a zábaly
Tipy pro zdraví: lepší imunita, růst zubů bez bolesti, kapky pro těhotné a účinný všiváček
Dojemná krása! Fotografka nafotila snímky nemocných dětí
Zase ty nemoci! S čím ještě dítě poslat do školy a s čím už ne
Cizí předmět v nose? Originální metoda, jak ho doma můžete dostat ven!
10 rad, jak posílit dětskou imunitu aneb skoncujte s věčnou rýmou
Proč by děti neměly používat sušáky na toaletách? Ohrožují jejich zdraví!
20 věcí, které jsou špinavější než záchod a na něž děti sahají
Na angínu většinou nejsou potřeba antibiotika! Bohužel, lékaři je stále dávají
Video
720p 480p 360p 240p
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku