Monika (41): Máme sex každý den. Už dvacet let

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
11. února  2017 
 06:00

Moničin manžel je hodně nenápadný, o to překvapivější je líčení jejich sexuálního života, který ani dvacet let po svatbě neztrácí na intenzitě. 

„Sváťovu náruživost jsem objevila vlastně až po svatbě. Před tím bych to do něj nikdy neřekla a vsadím se, že žádný z jeho kamarádů by mi to v životě nevěřil,“ začíná své vyprávění Monika.

Zevnějšek, který klame

„Sváťa je totiž dost drobný. Měří sto šedesát pět a váží pouhých 55 kilo. Jeho dědeček pocházel z Japonska. No a jeho výbava tak nějak odpovídá jeho ostatním rozměrům. Při dobré vůli se dá říct, že je... podprůměrná. Když jsme se poprvé seznámili – seznámil nás náš společný kamarád – nezavadila jsem o Sváťu ani pohledem.

Monika Absolonová to od matek příšerně schytala za reklamu na umělé mléko

Monika Absolonová to od matek příšerně schytala za reklamu na umělé mléko

Když se zpěvačka Monika Absolonová na Facebooku pochlubila, že natočila reklamu na mléko pro děti, asi netušila, že spíše než obdiv svých fanoušků…celý článek

Je to hrozné, že to tak musím napsat, ale je to pravda. Vůbec jsem o něm neuvažovala jako o potenciálním nápadníkovi. Až postupně, jak jsme se začali poznávat, zjistila jsem, že je to super mužský, který má mnoho co nabídnout. Je ohromně sečtělý, má přehled, co se politické i kulturní scény týče, vystudoval dvě vysoké školy a neustále na sobě pracuje a vzdělává se. Tohle mě na mužích vždycky imponovalo, a to dokonce víc než jejich vzhled či objem svalové hmoty.

Překvapení svatební noci

Když jsme spolu začali chodit, měli jsme samozřejmě sex často, ale určitě ne každý den. Měla jsem předtím dva dlouhodobé vztahy a frekvence sexu se Sváťou (i způsob provedení) se nevymykala těm předešlým.

O to větší bylo moje překvapení, když během svatební noci Sváťa najednou trval na tom, že vystřídáme asi deset pozic, a jeho náruživost se nezmenšovala ani v dalších dnech."

Jak to se Sváťou šlo dál? To se dozvíte TADY

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace…celý článek

Těhotenství za 90 vteřin! Otec natočil své rodině originální video

Těhotenství za 90 vteřin! Otec natočil své rodině originální video

Když tenhle muž zjistil, že jeho žena je těhotná, začal ji natáčet. A ve videu dlouhém necelé dvě minuty se mu povedlo zachytit, jak se měnilo její…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz/Michaela Karavarakis

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku