Zlatíčka 2016: Obhájí malá Klaudie své vítězství? | Supermámy

Zlatíčka 2016: Obhájí malá Klaudie své vítězství?

Fotografie loňské vítězky s maminkou
Fotografie loňské vítězky s maminkou
Foto: Blesk pro ženy
Sdílej na facebooku
30. září  2016 
 06:00

Loni se vítězem soutěže Zlatíčka stala tříměsíční Klaudie. Od finálového kola uplynulo sedmnáct měsíců a z vítězky je dnes upovídaná holčička, která svým rodičům dělá jen a jen radost. A pozor, chystá se znovu soutěžit!

Finále soutěže Zlatíčka 2015 bylo do poslední chvíle napínavé. Rozdíl mezi prvním a druhým místem byl pouhých čtyřicet osm hlasů. „Málem jsem dostala infarkt!“ smála se tehdy Michaela Zvonková, maminka vítězky Klaudie. Výhru třicet tisíc korun a profesionální focení si pak obě dvě, jak maminka, tak dcera, náramně užily.

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Láká vás výhra třicet tisíc korun? Není se čemu divit, takové peníze jen tak na ulici nenajdete! Zato je ale můžete vyhrát v soutěži Zlatíčka! Jestli…celý článek

„To focení bylo hrozně fajn, moc se nám to líbilo,“ vzpomíná na to po více než roce paní Zvonková. A brousí si zuby na další! Přemýšlí, že by se s Klaudinkou do soutěže opět přihlásila. Ta od té doby pořádně vyrostla! Zatímco vloni se po světě jen rozkoukávala svýma velkýma očima, dnes ho poznává naplno. „Je moc šikovná, krásně mluví, o všechno si zvládne říct,“ raduje se maminka.

CHCETE VYHRÁT LETOS? Přihlaste fotku svého potomka ZDE

Pokud máte doma zlatíčko mladší dvanácti let a chcete vyhrát jednu z cen za více než 80 000 korun, neváhejte a přihlaste se na www.supermamy.cz/zlaticka do soutěže! Šanci máte až do 10. října.

6 příšerných věcí, které lidi dělají poté, co se matky vrátí domů z porodnice

6 příšerných věcí, které lidi dělají poté, co se matky vrátí domů z porodnice

Právě jste porodila a jste vyčerpaná. Fyzicky, psychicky a hormony s vámi cloumají horem pádem. Samozřejmě taky zažíváte euforii a blaženost s vaším…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku