Dokonalá svatba

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Která je vaší favoritkou?

Foto: ashleymarstonbirthphotography.com
Sdílej na facebooku
11. září  2016 
 10:00

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky nebo duly provázející matku během porodu. A také fotky od profesionálních porodních fotografů, kteří mají tu výhodu, že coby pozorovatelé zvenčí mohou snáze zachytit atmosféru, emoce i sílu rodících žen.

V Americe je ta profese stále populárnější. Porodní fotografové nebo spíše fotografky - prakticky vždy jsou to ženy - se zaměřují na snímky z porodů, ať už doma nebo v nemocnicích, případně natáčejí porodní videa. 

GALERIE: Podívejte se na dojemné fotky z porodů

Je pravda, že profesionál, navíc s odstupem, většinou vyfotí lepší snímky, než třeba vynervovaný otec. Navíc tyhle fotografky jsou často samy matkami a mnohé působí jako duly provázející ženy k porodu, takže vědí co a jak, aby nerušily a aby jejich snímky byly přitom co nejvíce vystihující atmosféru. 

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Které sušenky byste dětem rozhodně dávat neměli?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku