Máma čtyřčat ukázala zjizvené břicho po porodu. Reakce byly drsné!

Maminka čtyřčat se netají s tím, jaké jí po těhotenství zůstaly strie
Foto: dodo_doreen
Sdílej na facebooku
20. března  2020 
 06:00

Tahle máma měla velkou kuráž. Rozhodla se totiž ukázat, jak vypadá její břicho potom, co přivedla na svět hned čtyři děti najednou. Doufala totiž, že tak podpoří ženy, které stejně jako ji trápí nepěkné strie. Reakce byly nečekaně drsné. "To je nechutné," psali někteří diskutující. A vypadá to, že její příspěvek napadli internetoví trollové. 

"Dostala jsem spoustu dotazů od maminek. Ptaly se mě, jak se dají tyto děsivé jizvy odstranit. Nedají. Je to cena, kterou musíte zaplatit. Dokonce i když máte peníze, zůstanou vám," píše třiadvacetiletá maminka čtyřčat Doreen Ching z Malajsie. 

Sama přiznává, že ji vzhled břicha velice trápil. Nemohla se na něj ani podívat. "Byla to první věc, kterou jsem po porodu zkontrolovala. A musela jsem plakat. Břicho bylo velice silně popraskané a kůže byla navždy znetvořená," píše Ching. 

To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu

To chtělo odvahu! Ženy ukázaly, jak vypadalo jejich tělo po porodu

Tyto fotografie jsou skutečné. Jsou na nich ženy, které mají po porodu nevzhledné spodní prádlo s obrovskou vložkou, na břiše jizvy nebo strie a neustále…celý článek

I tak se rozhodla, že ho nebude skrývat. Fotku zjizveného břicha zveřejnila, aby podpořila i ostatní ženy, které trápí stejný problém. A zřejmě nečekala, jak moc narazí. U jejího příspěvku bylo 23 tisíc komentářů a měl více než 12 tisíc sdílení. Její post byl napaden internetovými trolly.

"Vidím, že mě tu nějací lidé nazývají ošklivou, a to mě velice zraňuje, mám chuť je vyhodit," napsala maminka v reakci na kritické připomínky. Někteří dokonce psali, že je to chyba samotné ženy, protože chtěla mít tolik dětí. "Máte vůbec nějaký respekt k ženám?" ptala se pak maminka čtyřčat. 

Naštěstí ne všechny komentáře byly tak nemístné. Mnoho lidí psalo, aby Ching vyjádřilo podporu. "Jste tak sladká. Máte čtyři nádherné děti. Nenechte se nikým srazit na kolena jen kvůli jizvám. Mějte je ráda. Činí vás jedinečnou a ještě krásnější. Buďte na ně pyšná," píše například uživatelka De Nise. 

Dvojčata vs. jedno dítě: Jak vypadalo těhotenské břicho ve stejném momentě těhotenství?

Dvojčata vs. jedno dítě: Jak vypadalo těhotenské břicho ve stejném momentě těhotenství? • VIDEO: 

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

Takový syn herce Toma Hankse Colin svého otce skutečně nezapře. Své matce Madonně je podobná i Lourdes, ačkoli na rozdíl od ní nosí tmavé vlasy. Ovšem,…celý článek

Vlastina Svátková ukázala, jak skutečně vypadá její břicho po porodu. Je to naše hrdinka

Vlastina Svátková ukázala, jak skutečně vypadá její břicho po porodu. Je to naše hrdinka

Herečka Vlastina Svátková Kounická má tři syny a všichni ji obdivují, jak i po třetím porodu vypadá. Teď na to odpověděla prostřednictvím fotky na…celý článek

Žena fotografuje své tělo a ukazuje, jak se po porodu nestydět za strije

Žena fotografuje své tělo a ukazuje, jak se po porodu nestydět za strije

"Tyhle fotky byly původně určeny všem ženám, které se po porodu dítěte nevyrovnaly se svým tělem. Pak jsem si ale uvědomila, že bez ohledu na to, zda…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku