Válení se po zemi a vztek: Když dospělý muž předvádí, co všechno dokáže batole | Supermámy

Válení se po zemi a vztek: Když dospělý muž předvádí, co všechno dokáže batole

Válení se po zemi a vztek: Když dospělý muž předvádí, co všechno dokáže batole
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
31. srpna  2017 
 12:38

Tohle musí ocenit každý rodič batolete nebo malého předškoláka. Scénky, které tady přehrává dospělý muž, totiž velice dobře zná. Zatímco otec od rodiny předvádí batole, jeho žena dělá jeho matku. Jsou přesní!

Děti mezi druhým a čtvrtým rokem jsou roztomilé. Tedy často. Ale pak jsou momenty, kdy je těžké jejich výchovu ustát, protože vyžadují pořád dokola něco, co už rodič dělat nechce, případně něco chtějí a to hned! Což někdy nejde, třeba proto., že člověk zrovna řídí. Chcete vidět všechny tyhle momenty najednou? Tohle video vám je ukáže. 

Válení se po zemi a vztek: Když dospělý muž předvádí, co všechno dokáže batole • VIDEO: 

Skvělá vychytávka: Spočítejte si, kdy má jít vaše dítě spát!

Skvělá vychytávka: Spočítejte si, kdy má jít vaše dítě spát!

Jasně, předškoláci by měli spát až dvanáct hodin denně, školáci deset. Jenže jak najít ideální dobu, kdy je zahnat do postele, když jedno usne hned…celý článek

Dojměte se! Malé děti se navzájem utěšují se svými sourozenci

Dojměte se! Malé děti se navzájem utěšují se svými sourozenci

Sourozenci se asi vždycky občas poškorpí, ale občas jsou k sežrání. Třeba když se navzájem utěšují a snaží se jeden druhého rozesmát nebo když je prostě…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku