VIDEO: Neuvěřitelné scénky malých dětí před zrcadlem

Batolata se povídají se svým odrazem v zrcadle
Foto: youtube/babiezTV
Sdílej na facebooku
27. ledna  2016 
 06:00

Už několikaměsíční miminka se usmívají na svůj obraz v zrcadle, ačkoli zatím netuší, na koho se to vlastně dívají. Nevědí, že se koukají na obraz sebe samého. Podívejte se na sestřih videí z kanálu BabiezTV, který ukazuje, jak zrcadla kojence a batolata fascinují. 

Chcete vidět další děti, které se pozorují v zrcadle, a dozvědět se, kdy jim dojde, že koukají na sebe? Podívejte se do naší FOTOGALERIE .

Stará pověra tvrdí, že se děti do jednoho roku do zrcadla nesmějí dívat, protože se jim kazí zrak. Je to nesmysl. Nijak jim to neublíží. Co víc – děti zrcadla milují a nevědomky u nich sehrávají spoustu veselých scének. Odborníci přímo doporučují, aby mezi jejich hračkami byla i nějaká, která v sobě má bezpečné plastové zrcátko.

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku