Hit internetu: Neuvěřitelné cvičení matky s malými dětmi

Matka, která cvičí, i když má úplně malé děti
VIDEO: Fundación ALCO
Sdílej na facebooku
16. ledna  2016 
 06:00

Víte, že vaše postava by potřebovala trochu toho cvičení, ale s malým dítětem se to prostě nedá stihnout? Až se podíváte na tohle video, možná se přestanete vymlouvat. Protože jak vidno, cvičit se dá s kojencem pod nohama stejně jako s batoletem v kočárku. 

Video, které na svém facebookovém profilu před časem zveřejnila argentinská Fundación ALCO, představuje vtipný sestřih toho, jaké cvičení se dá zvládnout, i když má žena jedno, nebo dokonce dvě malé děti. 

A co mezitím s dítětem? To se dá použít třeba jako činka nebo jako zátěž, pokud zrovna děláte kliky. Vyzkoušíte to? 

Sdílej na facebooku
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku